SON TV

Avlu 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Deniz, hainin kim olduğunu öğreniyor!

Avlu dizisinin 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Avlu 29. yeni bölüm 2. fragmanında Azra'nın yaralayıp içeri girmesine sebep olan kişi Azra'yı kaçırıyor.Öte yandan Deniz, Kudret'e haber götüren içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor. Avlu 29. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Avlu 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Deniz, hainin kim olduğunu öğreniyor!

Avlu dizisinin merakla beklenen 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Avlu dizisinin 29. yeni bölümün 2. fragmanında Deniz, içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor.

Avlu 29. yeni bölüm 2. fragmanında Deniz’in kendisine ve arkadaşlarına ihanet eden kişiye sitem ettiği görülüyor.

Avlu’nun 29. yeni bölüm 2. fragmanında anlaşıldığı üzere; İhanet edenin Derya olduğu tahmin edilirken, Derya’nın ifşa olduktan sonra intihar edeceği anlaşılıyor.

AVLU 29. YENİ BÖLÜMDE AZRA KAÇIRILIYOR!

Avlu dizisinin 28. son bölümünün yayınlanmasının ardından merakla beklenen 29. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Avlu 29. yeni bölüm fragmanında Azra’nın içeri girmesine sebep olan takıntılı kişi, Azra’yı kaçırarak intikam almak istiyor.

Avlu’nun 29. yeni bölüm fragmanında elleri ve ağzı bağlı olan Azra’nın, saplantılı kişi tarafından kaçırılması yeni bölüm için izleyenleri daha da heyecanlandırdı.

Avlu dizisinin geçtiğimiz Perşembe günü yayınlanan 28. son bölümü, izleyenleri ekran başına kilitledi. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan Avlu dizisinin 28. son bölümünde Azra cezaevinden tahliye olarak özgürlüğüne kavuştu. Avlu’nun 28. son bölümünü ve 29. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Avlu 28. son bölümde Azra’nın vedası izleyenlere duygulu anlar yaşattı. Deniz ve diğerleriyle vedalaşırken gözyaşlarına hakim olamayan Azra’yı dışarıda bekleyen bir tehlike var…

AVLU 28. SON BÖLÜM İZLE

AVLU 28. SON BÖLÜM ÖZETİ

Star Tv’nin sevilen dizisi Avlu’nun son bölümüne Azra’nın tahliyesi damga vurdu. Öte yandan Deniz’in Kudret’in yanına gönderdiği kızın aslında Deniz’in yanında olduğu görülüyor. Havalandırma sırasında Deniz’in cebinden çıkardığı bıçağı Kudret’e saplayacağı sırada Kudret’in gözüne girmek için kendini onun önüne atan mahkumun ve Deniz’in planı işe yarıyor.

ZERRİN, ÖZLEMİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR!

Avlu’nun son bölümünde Zerrin Özlem’i yemeğe davet ederek onu sarhoş edip konuşturuyor. Annesine ilaçlarını vermediği için öldüğünü anlatan Özlem, Zerrin’in ona şantaj yapacağından habersiz içini döküp ağlıyor.

Avlu’nun 28. son bölümünde Azra, uzun zamandır heyecanla sonucunu beklediği mahkemeden yüzünde bir gülümseme ile döner. Artık özgürlüğünün kapıları aralanmıştır.

Deniz ise kulağına fısıldanan bir haber ile büyük hayal kırıklığına uğrayacaktır. Nihal müdür cinayetindeki sürpriz gelişmeler Murat’ı büyük sarsıntıya uğratır. Bu esnada tekrar açılan arşivden Zerrin de kardeşiyle ilgili kendi işine yarayacak yeni bilgiler elde edecektir.

Zerrin’in kardeşinin ölümüne dair dosyaların kayıp olmasından dolayı yaptığı bu şantaj, Özlem’e daha pahalıya mal olacak. Avlu 29. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

AVLU 29. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Avlu dizisinin merakla beklenen 29. yeni bölümü 7 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv’de yayınlanacak.

0/5 (0 Reviews)