SON TV

Avlu 30. bölüm 2. ve 3. fragmanı yayınlandı! Pelin, Deniz’in koğuşuna geri dönüyor!

Avlu dizisinin 30. yeni bölüm 3. fragmanı Star Tv'de yayınlandı. Deniz'in korumasına muhtaç olan kız, Kudret'in kısmına gönderilmişti. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Avlu dizisinin 30. yeni bölüm 3. fragmanında cezaevine yeni giren Pelin, Deniz'in koğuşuna geri dönüyor. Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret'ten Azra'nın hesabını soruyor.

Avlu 30. bölüm 2. ve 3. fragmanı yayınlandı! Pelin, Deniz’in koğuşuna geri dönüyor!

Avlu dizisinin 30. yeni bölüm 3. fragmanı da yayınlandı. Avlu 30. yeni bölüm 3. fragmanında Kudret’in koğuşuna gönderilen yeni mahkum Pelin, Deniz’in koğuşuna geri geliyor. Deniz, Pelin’e her baktığında kızı Ecem’i görüyor.

Avlu 30. yeni bölüm öncesi 3. fragman da yayınlandı. Deniz, Pelin’i koruyabilecek mi?

Pelin annesinin zengin koca merakı yüzünden annesinin sevgilisi tarafından tacize uğramış bir kızdır; ancak aile tanınmış olunca mesele tacizden çıkarılır ve Pelin’e uyuşturucu bağımlısı damgası vurulur. Pelin hapse girdiğinde zengin bir kız olarak görünür ve para kasası olarak değerlendirilir.

İdil Sivritepe (Pelin) kimdir?

İdil Sivritepe 1990 İstanbul doğumludur ve 29 yaşındadır. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde yer alan İdil Sivritepe daha önce Çilek Kokusu dizisinde de yer almıştır.

AVLU 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Avlu’nun 30. yeni bölümünde neler yaşanacak? Avlu 14 Şubat 2019 Perşembe akşamı Star’da…

Avlu dizisinin yayınlanan 29. son bölümünde Azra’nın yaralayıp içeri girmesine sebep olan kişi Azra’yı kaçırıyor. Öte yandan Deniz, Kudret’e haber götüren içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor. Avlu 29. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Avlu 30. yeni bölüm fragmanında Deniz, Kudret’e Azra’nın kaçırılmasının hesabını soruyor. Kudret’in torununu kaçıran Zerrin ise bambaşka bir plan peşinde.

AVLU 29. SON BÖLÜM ÖZETİ

Avlu dizisinin merakla beklenen 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Avlu dizisinin 29. yeni bölümün 2. fragmanında Deniz, içlerindeki hainin kim olduğunu öğreniyor.

Avlu, her bölümü gibi yayınlanan 29. son bölümüyle de izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. İçlerindeki hainin Derya olduğunu öğrenen Deniz ve tayfası Derya’yı dışladı. Üzüntü ve pişmanlığa dayanamayan Derya, bileklerini kesin intihar etti. İhanetinin sebebini bir mektupla Deniz’e anlatan Derya, intiharıyla herkesi derinden yaralıyor.

AVLU 29. YENİ BÖLÜMDE AZRA YİNE KAÇIRILIYOR!

Avlu dizisinin 29. son bölümünün yayınlanmasının ardından merakla beklenen Avlu 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Avlu 29. son bölümde Azra’nın içeri girmesine sebep olan takıntılı kişi, Azra’yı kaçırarak intikam almak istiyor. Tam Azra’nın üzerine kızgın yağ dökecekken Kudret’in adamı Vecdi gelip onu kaçırıyor.

Avlu’nun 29. yeni bölüm fragmanında elleri ve ağzı bağlı olan Azra’nın, saplantılı kişi tarafından kaçırılması yeni bölüm için izleyenleri daha da heyecanlandırdı.

AVLU 29. SON BÖLÜM İZLE

HAİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLUYOR

Azra kendini kurtarmaya çalışırken onu kaçıran kişi gelir. Deniz, Kudret’in yanındaki muhbirinden Kudret’in Vecdi’yi arayarak Özge’nin yerini öğrendiği haberini alır. Kudret’e Özge’nin yerini söyleyen Derya’dır. Deniz hışımla avluya gelir ve Derya’ya “neden” diye sorar. Derya’dan bir açıklama yapmasını ister. Ardından “neden” diye sorar. Derya başka bir çaresi kalmadığını söylese de Deniz, onlara ihanet ettiğini ve kendisine güvenmediğini söyler.

KUDRET ÇILDIRIYOR

Vecdi, Kudret’i arayarak verdiği hastanede Özge’nin olmadığını söyler. Kudret deliye döner. Derya’nın verdiği bilginin yanlış olduğunu anlayıca ondan hesap sormak için ant içer. Bu arada Melis Avukat Erhan’ı arayarak Azra’dan haberi olup olmadığını sorar. Erhan Azra’nın içerden yeni çıktığını özgürleğün tadını çıkarttığını bir yerlerde takılmış olabileceğini söyler.

ZERRİN DOSYALARI ELE GEÇİRİYOR

Zerrin’in Murat’ın evinde bulunan dosyayı bulması için görevlendirdiği kişi ona dosyaları getirir. Dosyaları alan Zerrin, Azra ve Kudret ile ilgili işine yarayacak bilgileri öğrenir. Zerrin, Azra’dan, Kudret’ten, Murat’tan ve Oktay’dan kardeşinin ölümünden dolayı intikam almak için ant içer.