SON TV

Avlu 31. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Azra cezaevine dönüyor!

Avlu 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinin 31. yeni bölüm fragmanında; Zerrin delirmeye başlıyor. Odasında kendi kendine ‘sus’ diye bağıran Zerrin’in bu hallerine Özlem şahit oluyor. Avlu 31. yeni bölüm fragmanında Deniz, Azra’ya kavuşuyor ama Kudret onun canını hiç beklemediği anda alacağını söylüyor. İşte Avlu 31. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı...

Avlu 31. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Azra cezaevine dönüyor!

Avlu dizisinin 31. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Avlu dizisinin 31. yeni bölüm fragmanında odasında kendi kendine konuşan Zerrin’i Özlem fark ediyor. Öte yandan özgürlüğüne kavuşan Azra, Deniz’i ziyarete geliyor. Zerrin ise onun tamamen cezaevine geri döneceği günü bekliyor.

Avlu 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz, Azra’ya kavuşuyor, Zerrin ise deliriyor!

AVLU 31. YENİ BÖLÜM 1. ve 2. FRAGMANI

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derya intihara teşebbüs ettikten sonra apar topar hastaneye kaldırılıyor. Çok kan kaybettiği için durumu kritiktir. Ambulansta kalbi duru. Hemen müdahale edilerek hayata döndürülür. Bu arada Zerrin, Özge’nin bebeği ile arabadayken telefon ısrarla arar. Arayan Özlem Derya’nın intihara teşebbüs ettiğini bildirir. Avluda herkes perişan olmuştur. Heves olaydan sonra herkese bu işin tek suçlusunun Kudret olduğunu söyler.

ÖZGE’NİN BEBEĞİNİ ZERRİN KAÇIRTIYOR

Zerrin, Özge’nin bebeğini getirenle birlikte bebeğe bakacak kişiyi bekler. Kadın geldikten sonra onu kaçırana teşekkür ederek ayrılır. Bu arada Naciye torununun kaçırıldığını öğrenince şok geçirir. Melis onu bulacaklarını söyleyerek onu teselli etmeye çalışır. Kudret torununun kaçırıldığını öğrendiğinde çileden çıkıyor. Bunun arkasında olan kişinin Deniz olduğunu söyleyerek intikam çığlıkları atar.

DENİZ VE KUDRET KARŞI KARŞIYA

Deniz ve Kudret karşı karşıya gelir. Deniz Azra’yı, Kudret’te torununun nerede olduğunu sorar. Gerilim çok yükselmiştir. Kudret Azra’nın ölümünden Deniz’in sorumlu olduğunu söyleyince Deniz çileden çıkar. Kudret’in üzerine yürür ve gırtlağına sarılır. Deniz ve Kudret’in adamları birbirine girmişken Zerrin gelir. Zerrin neler olduğunu sorduğunda Kudret torununun kaçırıldığını söyler. Zerrin’in kimin yaptığını sorması üzerine eliyle Deniz’i gösterir.

NACİYE DENİZ’DEN HESAP SORUYOR

Naciye hapishaneye gelip Zerrin’le görüşmek ister. Zerrin’in odasında bulunan Kudret bebeğin yerini Deniz’in söylediğini söyler. Naciye’ye Deniz ile yaptıkları anlaşmayı anlatır. Naciye, Deniz’e dönerek “sen nasıl söylersin?” der. Bu arada Melis karakoldan çıktıktan sonra Zerrin’i arayarak bebeği kaçıranların Kudret’in adamları olmadığı haberini verir. Zerrin haberi oradakilere anlatır.

AZRA POLİSE YERİNİ BİLDİRİYOR

Azra, Kudret’in adamlarının elinden kurtulur. avluda herkes Azra’nın başına bir şeyler gelmesinden endişe etmektedir. Azra’nın kaçtığını öğrenen Vecdi çılgına döner. Azra da bulunduğu yerin konumunu polislere bildirir. Ardından Deniz’i arar. Deniz nasıl olduğunu sorar. Azra iyi olduğunu ve polislere haber verdiğini ve onları beklediğini söyler ve telefonu kapatır. Polisler gelmeden önce Kudret’in adamları kızları minibüslere doldurarak kaçırır.