SON TV

Avlu 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz ölüyor mu?

Avlu dizisinin merakla beklenen 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu 32. son bölümde Kudret Deniz'i bıçaklamıştı. Avlu 33. yeni bölümde Deniz bu pusudan sağ çıkabilecek mi? Avlu 33. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Avlu 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz ölüyor mu?

Avlu 33. yeni bölüm fragmanı izleyenlerin beğenisine sunuldu. Avlu dizisinin yayınlanan 33. yeni bölüm fragmanında Kudret’in bıçakladığı Deniz can çekişiyor!

Avlu 33. yeni bölüm fragmanı bugün Star Tv ekranlarına geldi. Deniz’i öldürmek isteyen Kudret’in planı başatılı olmuş. Deniz’i sırtından bıçaklamıştı. Son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Avlu’da işler karışıyor…

Avlu 33. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte yeni bölüm için ‘Deniz ölecek mi?’ sorusu izleyicide merak uyandırdı. Deniz’in yere yığıldığının görüldüğü fragmanda; Dudu ve diğerlerinin ağladığı görülüyor. Peki Deniz kurtulacak mı? Tüm bu sorular Avlu’nun Perşembe günü yayınlanacak olan 33. yeni bölümünde cevap bulacak.

İşte Avlu 33. yeni bölüm fragmanı…

Avlu 32. son bölümde; bastonundan çıkardığı bıçak ile Deniz’i öldürmeye çalışan Kudret, Avlu’yu kana buluyor.

Avlu 32. son bölümüyle izleyenleri heyecanlandırdı. Avlu 32. son bölümde Deniz bıçaklanıyor, Azra ise evine ateş edilen kişiler tarafından vuruluyor.

Avlu dizisi 32. bölümde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Avlu dizisinde hesaplaşma anı geliyor. Kudret, Deniz’i bıçaklıyor. Heyecan bir kez daha zirvede. Avlu dizisi 32. bölümüyle 28 Şubat 2019 Perşembe akşamı Star’da yayınlandı. Avlu’nun bu hafta yayınlanacak 32. son bölümde neler yaşanacak?

AVLU 32. SON BÖLÜM İZLE

Avlu, seyircisini heyecana boğan 32. son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Limon Film imzalı Avlu dizisinin 32. son bölümünde Kudret’in anlamlı ve bir o kadar kafa karıştırıcı sözleri damga vuruyor. Avlu’da Kudret ve Deniz karşı karşıya gelirken, dışarıda Azra için silahlar patlıyor. Azra ve Deniz’in ölümle burun buruna geldiği yeni bölüm için heyecan gittikçe artıyor.

Avlu 32. son bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra, zor durumda. Şartlı tahliyesinin yanmasına sebep olanı bulmadan cezaevine dönmemeye kararlı. Firari duruma düşmek onu çok zorlarken bu kez peşinde polislerin dışında başkaları da vardır. Deniz, bir yandan Pelin’in bir yandan bebeğin iyiliğini düşünürken, Kudret intikam planını devreye sokarak Deniz’i bıçaklıyor. Peki, Avlu dizisi yeni bölüm (33. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu’nun 32. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 32. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra Yiğit’i bir inşaatta elleri, ayakları ve ağzı bağlı halde bulur. Bu sırada arkasından yaklaşan Zerrin’in adamı onu bayıltıyor. Ardından da Yiğit’i bıçaklıyor. Yiğit’i çözüp onu bıçaklayan Azra olarak göstermek için bıçağı baygın yatan Azranın eline yerleştiriyor ve ardından bıçağı Yiğit’in yanına atarak çıkıyor.

AVUKAT PELİN’İ TEHDİT EDİYOR

Azra ayıldığında Yiğit’i ölmüş olarak bulur. Bu sırada siren seslerini duyan Azra ordan kaçıyor. Pelin mahkemeye çıkacağı zamanı beklerken avukat ona annesinin kazada yaralandığını ve hayatta kalmasının onun elinde olduğunu söylüyor. Murat avukatı görünce müdahale ediyor. Mahkemeye çıkan Pelin verdiği son ifadeyi geri çekerek nöbetçi mahkemede verdiği ifadeyi kabul ediyor.

DENİZ ÇILDIRIYOR

Deniz, gelen telefonda Pelin’in ifadesini geri çektiğini öğrenir. Deniz duydukları karşısında yıkılır. Pelin cezaevine döner. Herkes neler olduğunu sorar ama kimseye bir şey söylemez. Deniz avludakilere Pelin’in mahkemede suçlamayı geri çektiğini söyler. Deniz çıldırmış gibidir. Kör olan kadının yakasına yapışır. Hasret ve diğerleri kadını Deniz’in elinden zorlukla alırlar. Pelin’in yanına giden Deniz neden bunu yaptığını sorduğunda Pelin ağlayarak yaşananları anlatır.

AVLU 31. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz, Pelin’i kanatlarının altına almış, kızın etrafındaki her türlü tehlikeyi savuşturmak için elinden geleni yapmaktadır. Kudret bir yandan ortadan kaybolan torununu bir yandan da yanı başındaki köstebeği aramaktadır. Avluya gelen yeni mahkum Deniz’de şüphe uyandırır. Zerrin, Azra’nın elini kolunu sallayarak avludan gitmesine seyirci kalacak mıdır?