SON TV

Avlu 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Deniz’in hazin sonu! (Avlu 33. son bölüm izle)

Avlu dizisinin merakla beklenen 33. son bölümü dün akşam yayınlandı. Avlu 33. son bölümde Kudret'in bıçakladığı Deniz, kanlar içinde yere yığılıyor. Avlu 33. son bölümde Deniz ölecek mi? Avlu 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu 33. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz...

Avlu 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Deniz’in hazin sonu! (Avlu 33. son bölüm izle)

Avlu 33. son bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kudret’in Deniz’in bıçaklaması herkesi şoke ediyor. Hastaneye kaldırılan Deniz’in öldüğü haberini Zerrin açıklıyor. Azra, Kudret’in adamlarının düzenlediği saldırı sonrasında Hasan ile birlikte kaçıyor. Deniz’in öldüğünü öğrenen Azra perişan bir halde onun mezarına gidiyor. Zerrin bir taraftan saldırıyı düzenleyenlerin kim olduğunu araştırırken bir taraftanda bu olayı gizlemenin derdindedir. Peki, Avlu dizisi yeni bölüm (34. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu’nun 33. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

Avlu 33. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Avlu, yayınlanan 33. son bölümüyle dün akşam izleyenleri ekran başına kilitledi. Avlu 33. bölümde Deniz ölümün eşiğinde…

AVLU 33. SON BÖLÜM İZLE

Avlu 33. son bölümü bu akşam yayınlandı. Avlu son bölümde; Kudret’in adamları ile birlikte düzenlediği saldırıda Deniz ve Nazan hayatını kaybediyor. Deniz’in öldüğü haberini alan avludakiler perişan oluyor. Bu işin planlayıcısı olduğunu düşünen savcı Kudret’i köşeye sıkıştırıyor. Komiser Tolga Azra’yı ele geçirmek için bir plan yapıyor. Son bölümün yayınlanmasından sonra Avlu dizisi 34. bölüm fragmanı geldi mi? İşte son bölümde yaşananlar…

Avlu 33. son bölümde; bastonundan çıkardığı bıçak ile Deniz’i öldürmeye çalışan Kudret, Avlu’yu kana buluyor.

Avlu 33. son bölümüyle izleyenleri heyecanlandırdı. Avlu 32. bölümde Deniz bıçaklanmıştı.

Avlu dizisi 32. bölümde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Avlu dizisinde hesaplaşma anı geliyor. Kudret, Deniz’i bıçaklıyor. Heyecan bir kez daha zirvede. Avlu dizisi 32. bölümüyle 28 Şubat 2019 Perşembe akşamı Star’da yayınlandı. Avlu’nun bu hafta yayınlanacak 32. son bölümde neler yaşanacak?

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 33. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kudret, Deniz’i bıçakladıktan sonra acilen hastaneye kaldırılıyor. Hasret, Dudu ve Yonca gözyaşlarına boğulur. Melis Deniz’in bıçaklandığını öğreniyor. Bu arada Tolga, Azra’nın saklandığı evin yerini öğrenir ve hemen harekete geçer. Kudret’in adamları evi yaylım ateşine tutar. Hasan ve Azra kurşunların hedefi olmaktan kılpayı kurtulur. Bu arada Azra kolundan vurulur. Hasan’ın annesi eline tüfek alarak ateş edenler karşı koymaya çalışır. Azra, dışarıda Vecdi’yi görür. Hasan ve annesi karşı koyarlarken Azra bir silah da kendisine ister.

HASAN VE AZRA DİRENİYOR

Vecdi içeridekilere seslenerek Azra’yı teslim etmesini ister. Hasan “sıkıysa gel al” derken, annesi de “Bir Karadenizlinin evinden hirinin alındığı nerde görülmüş” diyerek ateş etmeye devam eder. Deniz ambulansla hastaneye getirilirken durumu çok kritiktir. Hasan ve annesi ile birlikte Azra Vecdi’nin adamlarına direnirler. Vecdi adamlarından birinden içeri girmesini ister.

DENİZ’İN KALBİ DURUYOR

Hastaneye getirilen Deniz’in kalbi durmuştur. Şok cihazıyla hayata döndürülmeye çalışılır. Hasan’ın dayısı silah seslerini duyunca yardıma gelir. Vecdi Azra’yı alamayacaklarını anlayınca adamları ile birlikte kaçar. Melis, Murat ile konuştuktan sonra Hasret, Dudu ve Yonca’ya Deniz’in durumunu anlatır. Melis, Zerrin’i durdurarak bu yaşananların hesabını vereceğini söyleyerek ona gözdağı verir.

HASAN VE AZRA KAÇIYOR

Hastanede Deniz’i geri döndürme çabalarından bir sonuç alınamaz. Bu arada Tolga Azra’nın bulunduğu eve gelmiştir. Her tarafta boş kovanları görür. Hasan’ın evinin kapısını çalarken Azra ve Hasan arka kapıdan kaçarlar. Kapıyı açan Hasan’ın annesine Azra’yı sorar ancak öyle birinin olmadığını söyler. Tolga içeri girerek evde arama yapar. Hasan’ın annesine gerçekleri anlatması için baskı yapar ama onun konuşmaya niyeti yoktur. Sonuç alamayınca annesinin karakola götürülmesini ister.

DENİZ AMELİYATA ALINIYOR

Hasan ve Azra kaçarken Deniz’i de acil olarak ameliyata alırlar. Polisler ve Jandarma Azra’nın peşindeyken Tolga kovalamacadan bir sonuç alamayacaklarını düşünerek olay yerinden ayrılıp köylüleri sorgulamaya giderler. Cezaevine gelen savcı herkesin sorgulanacağını söyleyerek herşeyi açıkça anlatmalarını ister. Herkes olayın şokunu yaşarken savcı Kudret’in olduğu bölüme giderek onların da sorgulanacağını söyler. Savcı bu işin arkasında Kudret’in olduğunu söyleyince Kudret çileden çıkar ve savcıya diklenir. Zerrin Kudret, İpek ve Hacer’i hücreye atar.

Avlu, seyircisini heyecana boğan 32. son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Limon Film imzalı Avlu dizisinin 32. son bölümünde Kudret’in anlamlı ve bir o kadar kafa karıştırıcı sözleri damga vuruyor. Avlu’da Kudret ve Deniz karşı karşıya gelirken, dışarıda Azra için silahlar patlıyor. Azra ve Deniz’in ölümle burun buruna geldiği yeni bölüm için heyecan gittikçe artıyor.

Avlu 32. son bölümü ile Star TV’de ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra, zor durumda. Şartlı tahliyesinin yanmasına sebep olanı bulmadan cezaevine dönmemeye kararlı. Firari duruma düşmek onu çok zorlarken bu kez peşinde polislerin dışında başkaları da vardır. Deniz, bir yandan Pelin’in bir yandan bebeğin iyiliğini düşünürken, Kudret intikam planını devreye sokarak Deniz’i bıçaklıyor. Peki, Avlu dizisi yeni bölüm (33. Bölüm) fragmanı geldi mi? Avlu’nun 32. bölüm özeti ve son bölüm izleme linki haberimizde…

AVLU 34. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Avlu 33. bölümün bitmesinin ardından, diziyi izleyenler tarafından Avlu 34. yeni bölüm merak edilir oldu. Avlu dizisinin 34. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.