SON TV

Avlu, son bölümde izleyenleri ekrana kilitledi! (Avlu 16. son bölüm izle)

Star Tv'nin sevilen hapishane dizisi Avlu'nun, son bölümü olan 16. bölümde yine heyecan doruktaydı. Deniz'in Kudret'i bıçaklaması sonucunda mahkeme, 25 yıl hapis cezasına çarptırılmasını ister. Deniz ne kadar ceza alacaktır? İşte Avlu son bölümde yaşananlar...

Avlu, son bölümde izleyenleri ekrana kilitledi! (Avlu 16. son bölüm izle)

Avlu 16. son bölüm ardından gözler Avlu 17. yeni bölüm fragmanı için çevrildi.

AVLU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Star TV’de her Perşembe akşamı izleyicilerle buluşan ve tam not alan Avlu’nun son bölümünde; Deniz’in gerginliği sürmektedir çünkü şimdi de mahkemeye çıkmaya hazırlanmaktadır. Bu sefer Kudret’e yaptığı saldırıdan dolayı hâkim karşısında olan Deniz’in davası nasıl sonuçlanacaktır? Deniz, Alp ile ilgili planlarını işletmeye başlarken, Hasret ona yardım edecektir. Hasret’in içeriye girmesine sebep olan Kadir’e kiralık katil bulmasını söyler. Açık görüşte Kadir ile buluşan Hasret’in konuşmasını duyan Kudrete yakın biri, Alp’in öldürüleceğini duyup Kudrete söyler.Kudret bu duyduklarından sonra boş durmayacaktır.

Avlu dizisinde Ayça Damgacı’nın canlandırdığı Hasret Şengül karakteri yaşam öyküsü ile öne çıkıyor. Hasret’in hayatı ve aşık olduğu kişi merak ediliyor.

Avlu’nun çok merak edilen 17. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Dizinin başrollerinde; Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Nergiz Öztürk, Kenan Ece ve Teoman Kumbaracıbaşıyer alıyor.

AVLU SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AVLU KONUSU

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır. Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret. İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

Tanıtım, yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

AVLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Korkutucu hapishane hayatına adım atan ve bir yandan küçük kızından ayrılmanın acısını yaşayan bir kadının hikâyesinin anlatıldığı dizinin çekimleri Ümraniye’de gerçekleştiriliyor. Tamamlanması yaklaşık 4 ayı bulan bu dev plato çekimlerinin daha kolay yapılmasını ve hapishane hayatının izleyiciye daha gerçekçi bir şekilde yansıtılmasını sağlıyor. Özgürlüğün hayattaki en önemli şey olduğunu bilmesine rağmen, hayatın onlara sağlamadığı adaleti kendi başına sağlamaya çalışan kadınların mücadelesini konu edinen dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Ümraniye’de bulunan yöre halkı ise dizi setine büyük bir ilgi gösteriyor. Bu yoğun ilgiyle karşılaşan prodüksiyon ekibi ise platonun etrafında gerekli güvenlik önlemleri alarak, çekimleri kısa sürede tamamlamayı ve diziyi bir an önce seyircisiyle buluşturmayı planlıyor.

AVLU DİZİSİ OYUNCULARI

Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç.

0/5 (0 Reviews)