SON TV

Avukat Ergün Kazanır’ın tweetleri olay oldu! Kim bu Ergün Kazanır?

Avukat Ergün Kazanır ismiyle sosyal medyayı kasıp kavuran Kazanır gerçek bir avukat mı? Kazanır'ın birbirinden komik olay tweetleri...

Avukat Ergün Kazanır’ın tweetleri olay oldu! Kim bu Ergün Kazanır?

Son zamanlarda sosyal medyada fenomen olan bir hesap var. Adı Avukat Ergün Kazanır! Avukat Ergün Kazanır attığı hukuk tweetleriyle sosyal medyada fenomen oldu. Müvekkillerine ve yeni avukatlara yönelik paylaşımlarda bulunan Ergün Kazanır komik üslubu ve anlatımlarıyla herkesin dilinde…

Özellikle herkes gerçekten böyle birinin olup olmadığını merak ediyor. Ergün Kazanır’ın attığı her tweet insanları çok fazla güldürüyor.

BARO’DA ADI YOK

Ergün Kazanır’ın Baro’da kaydı olup olmadığına bakıldığında Türkiye Barolar Birliği’nin Avukat Arama kısmında Ergün Kazanır isminde bir avukatın ya da stajyer avukatın olmadığı görülüyor.

Kazanır Twitter hesabının ‘biyografi’ bölümünde kendini şöyle tanıtmış, “Avukat-Emekli Hakim-Sakın Danışma Danışma ücrete tabidir, İstanbul-Keşan-Adana-Hozat-Andırın-Rize”

Ergün Kazanır’ın tweetlerine bakıldığında gerçek bir hukukçu gibi terimler kullandığı, fakat gerçek adını sosyal medyaya vermediğini düşünen birçok takipçisi var…

ACUN-ŞEYMA TWEETİ OLAY OLDU

Ergün Kazanır özellikle geçtiğimiz günlerde bir yıllık evliliklerini 10 dakikada bitiren Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çiftiyle ilgili attığı tweetle fenomen oldu. Kazanır komik tweetinde; “Acun- Şeyma Ilıcalı çiftinin boşanma haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım, hayır Şeyma kızım, madem böyle bir niyetin var bu işin Pir’i kim? Avukat Ergün KAZANIR Bir mal paylaşım protokolü yapar, bir ekmek yerdik en azından. Çok üzgünüm çooook.” yazmış, takipçilerini güldürmüştü.

Yine Kazanır bir tweetinde,”Hakimken fazla sayıda tanık bildiren davalıya; içerlerinden 3 kişi seçin, hepsini dinleyemem deyince, Avukat; Hakim bey tanıklarımızı dinlemezseniz tarafsızlığınızdan şüphe edeceğim dedi. Tarafsızlığıma gölge düşmesin diye 8 tane tanığını dinleyip öyle reddettim davasını.” yazmıştı. Kazanır attığı bu tweetle herkesi kahkaya boğdu.

Kazanır yine bir tweetinde ATV’nin fenomen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz’i yazmış, buradaki karakterlere atıfta bulunarak avukatlarıyla ilgili espri yapmıştı. Kazanır bu tweetinde “Bu Tahir ile Nefes iş bilmez Avukatların eline düşmüş, bana bir vekalet çıkarsınlar güneş yüzü göremez o Vedat alçağı, mesleki deformasyon kötü birşey, dizi izlerken kafamda dilekçe yazıyorum.” diyerek takipçilerini çok güldürmüştü.

İŞTE ERGÜN KAZANIR’IN BİRBİRİNDEN KOMİK TWEETLERİ