SON TV

Avukat eşe korkunç tehditler: Midene sıkacağım. İnim inim inleteceğim

İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat F. A. (41), geçen yıl boşandığı eşi Avukat A. D.'yi (37) ölümle tehdit ettiği iddiasıyla davalık oldu.

Avukat eşe korkunç tehditler: Midene sıkacağım. İnim inim inleteceğim

 

Eski eşinden kurtulmaya çalışan A. D., koruma kararı aldırdı. Boşanmanın üzerinden 9 ay geçmesine rağmen tehdit ve hakaretlere devam eden F.A., bir gece yarısı eski eşine sosyal medyadan mesajlar gönderdi. Korkunç ifadelerin yer aldığı mesajlarda F. A., iddialara göre eski eşine yönelik, “Midene sıkacağım. İnim inim inleteceğim seni, ağzından kan gelirken benden af dileyeceksin. Allah belanı vermesin çünkü belanı ben vereceğim” dedi.

Genç kadın gördükleri karşısında şok oldu. Tehditleri burada bitirmeyen F.A., mesajların devamında “Seni öldürmek istesem mahkeme engel mi olacak? Üç beş sene yatarım sıkıntı değil. Bu mesajları da ver mümkün olduğunca uzun süre cezaevinde kalıp daha çok bilenmek istiyorum. Ölümün daha şatafatlı olsun” dedi.

Korku ve endişeye kapılan A. D., eski eşinin sosyal medyadan engelledi. Fakat eski eş F.A., bu sefer mail yoluyla tehditlerine devam etti. Bunun üzerine genç kadın, durmadan tehdit edildiğini, travma ve stres bozukluğu yaşadığını ifade ederek eski eşi F. A.’dan şikâyetçi oldu.

Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

 

Kaynak: SABAH