SON TV

Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri! Putin ve Trump’ı neler bekliyor?

Bulgar asıllı kahin Baba Vanga'nın 2019 yılı için söylediği kehanetler ürpertici nitelikte... Baba Vanga 2019 yılı için Putin, Trump ve Avrupa için inanılmaz iddialar ortaya atmış!

Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri! Putin ve Trump’ı neler bekliyor?

Burgar asıllı kahin Baba Vanga’nın 2019 yılı için açıkladığı kehanetler ortaya çıktı. Baba Vanga’nın kehanetlerine göre bu yıl Rusya lideri Vladimir Putin’i ve ABD Başkanı Donald Trump’ı çok kötü şeyler bekliyor… Ayrıca 2019 yılı Avrupa için de büyük bir felaket olacak…

İŞTE BABA VANGA’NIN ÜRPERTİCİ KEHANETLERİ

1994 yılında yaşamını yitiren Bulgar asıllı kahin Baba Vanga’nın 2019 yılı kehanetleri ortaya çıktı.  Bulgar asıllı Baba Vanga, yaşamı boyunca çok sayıda kehanette bulundu.

Yaşamının son 20 yılında göğüs kanseri hastalığı ile mücadele eden Baba Vanga, Brexit, 11 Eylül saldırıları ve DEAŞ tehlikesi konusunda yıllar önce uyarılarda bulunmuştu.

12 yaşında görme yetisini kaybeden Baba Vanga’nın gelecek hakkında birçok kehaneti bulunuyor.

Bu kehanetlerden birisi de evrenin sona ereceği tarih.

Baba Vanga’ya göre evren 5079 yılında yok olacak.

Baba Vanga’nın 2019 yılı kehanetleri ise şunlar:

2019 yılında da Avrupa’da ekonomik çöküş yaşanacak.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e suikast girişimi düzenlenecek.

Fakat Vanga’nın, Putin’in suikast sonucu yaşamını yitirip yitirmeyeceği konusunda bir kehaneti bulunmuyor.

Asya kıtası 2004 yılında yaşanan tsunami felaketine benzer bir felaket ile sarsılacak.

ABD Başkanı Trump, sağır olmasına ve beyin travmasına yol açacak gizemli bir hastalığa yakalanacak.

BABA VANGA KİMDİR VE HANGİ KEHANETLERİ GERÇEKLEŞTİ?

Baba Vanga (Bulgarca: баба Ванга) (d. 31 Ocak 1911, Ustrumca, Osmanlı Devleti – ö. 11 Ağustos 1996, Sofya, Bulgaristan), doğum ismi Vangelia Pandeva Dimitrova (Вангелия Пандева Димитрова), evlendikten sonra bilinen ismi Vangelia Gushterova (Вангелия Гущерова), kör bir Bulgar mistik, Durugörü. Bulgaristan’da, Kozhuh dağlarında, Yer Rupite bölgesinde hayatının çoğunu geçiren bir Herbalist’dir. Dünyada milyonlarca insan, paranormal yeteneklerine sahip olduğuna ikna olmuştur.

Vanga, Osmanlı İmparatorluğu’na bağlı daha sonra, Ustrumca’da (bugünkü Makedonya Cumhuriyet’inde) doğdu. Sağlık komplikasyonlara muzdarip olarak bir prematüre bebek olarak dünyaya geldi. Bu yüzden hayatta kalıp kalmayacağı belli olana kadar, yerel geleneklere göre kendisine isim verilmemiştir. Bebekken ilk bağırdığı zaman, bir ebe sokağa çıktı ve yabancı bir isim verilmesini istedi. Yabancı isim olarak Andromache olması teklif edildi, ancak bu “Yunanca” olduğu için reddedildi. İkinci yabancının önerisi de bir Yunan isim oldu, ama bölgede Bulgarlar tarafından popüler olan: Vangelia (Evangelos’dan) kabul edildi.

Vangelia çocukluk yıllarında, mavi gözleri ve sarı saçları ile sıradan bir kızdı. Babası I. Dünya Savaşı sırasında Bulgar Ordusunda, bir İç Makedon Devrimci Örgütü (İMDÖ) aktivisti idi. Vanga uzun bir süre için komşuları bağlı olarak yaşarken, oldukça gençken annesi öldü. Babası sonunda, kızına bir üvey anne olarak, iyi bir kadınla evlendi.

Hayatında bir dönüm noktası bir kasırga (bu iddia o zamanlar meteorolojik kayıtlarda doğrulanmadı) oldu ve Vanga’yı 2 km uzağa fırlattı. Vanga sonradan çok korkmuş bir şekilde bulundu ve gözleri kum ve toz ile kaplıydı, bu yüzden şiddetli ağrıları nedeniyle gözleri açılamadı. Hiçbir iyileştirme çabaları sonuç vermedi. Az bir para ile sadece kısmi bir operasyon yapıldı, bu yüzden tekrar görebilmesi mümkün olmadı.

1925 yılında Vanga, Zemun kentinde körler okuluna götürüldü ve orada üç yıl geçirdi. Bu süre zarfında Braille okuması öğretildi, piyano çalmasının yanı sıra örme, yemek, ve temizlik işleri yaptı. Üvey annesinin ölümünden sonra küçük kardeşlerine bakmak için eve gitmek zorunda kaldı. Ailesi maddi olarak çok zayıftı ve bütün gün çalışmak zorunda kaldı.

Vanga önceki yıllarda oldukça sağlıklıydı, ancak 1939 yılında Plörezi’ye yakalandı. Doktorun görüşüne göre yakında ölecekti. Doktorun onu çok genç yaşta ölmesi ile ilgili yanlış görüşlerine rağmen, gerçekten hızlı ve kabul edilebilir derecede iyileşti.

II. Dünya Savaşı sırasında, Vanga’ya daha fazla inanan insan sayısı ile ziyaret çekti. Ziyaret edenlerin yakınlarının hayatta olup olmadığı hakkında bir ipucu almak umuduyla kendisine geliyorlardı. 8 Nisan 1942 tarihinde Bulgaristan Çar’ı III. Boris’te kendisini ziyaret etti. 10 Mayıs 1942 tarihinde Vanga, Dimitar Gushterov ile evlendi. Kısa bir süre önce evlenen Dimitar ve Vanga, Petrich’e taşındılar. Dimitar sonra Bulgar Ordusuna katıldı ve zamanında Bulgaristan tarafından ilhak edilen Kuzey Yunanistan’a gitmek zorunda kaldı. Kocası 1947 yılında başka bir hastalık olan alkolizm’in içine düştü ve sonunda 1 Nisan 1962 tarihinde öldü.

Vanga meme kanserinden 11 Ağustos 1996 tarihinde öldü. Cenazesine birçok devlet adamı dahil olmak üzere büyük kalabalıklar katıldı.

Vanga’nın vasiyetinin yerine getirilmesi için, Petrich’deki evi, müze haline getirilmiş ve 5 Mayıs 2008 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açmıştır.İkinci Dünya Savaşı’nın sonucundan Gandi’nin ölümüne, 11 Eylül saldırılarından Obama’nın ABD Başkanı olacağına kadar pek çok kehanette bulundu.

 

0/5 (0 Reviews)