SON TV

Bahçeli’den Cumhur İttifakı açıklaması: Karşılıklı jestler olabilir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaklaşan yerel seçimlerle ilgili açıklamasında, Cumhur İttifakında şu ana kadarki gelişmelerin olumlu olduğunu çalışmaların verimli geçtiğini, Cumhur İttifakının iyi gittiğini söyledi. Bahçeli, "Saygı kavramı içinde karşılıklı jestler de olabilir" dedi

Bahçeli’den Cumhur İttifakı açıklaması: Karşılıklı jestler olabilir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu açıklamasında yerel seçim ittifakı görüşmeleriyle ilgili önemli detaylar verdi. Bahçeli, “Cumhur İttifakı içinde gönül vardır, ülke sevdası vardır, karşılıklı saygı vardır. Saygı kavramı içinde jestler de olabilir.” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI İYİ GİDİYOR

“Cumhur İttifakı içinde gönül vardır, ülke sevdası vardır, karşılıklı saygı vardır. Saygı kavramı içinde jestler de olabilir. Cumhurbaşkanı Güney Amerika’da görüşme arzusu oluşursa görüşmeye hazırız her zaman.  İki parti yöneticisi saygı değer insan zaman zaman bir araya geliyorlar, çalışma yapılan uzlaşılan alanlar var. Sayın Cumhurbaşkanı’na arz edeceklerdir. Şu ana kadarki gelişmeler olumlu. Çalışmalar verimlidir. Cumhur İttifakı iyi gidiyor.”

Bahçeli, CHP’nin İYİ Parti ve Saadet Partisi ile yaptığı görüşmelerin sorulması üzerine de “Zillet ittifakını koalisyona dönüştürmek istiyorlarsa onların en tabii hakkıdır” ifadelerini kullandı.