SON TV

Bahçeli’nin ardından Kılıçdaroğlu da açıkladı! 29 Ekim resepsiyonuna katılmayacak

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin ardından CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da İstanbul'daki 29 Ekim Töreni'ne katılmayacağını açıkladı.

Bahçeli’nin ardından Kılıçdaroğlu da açıkladı! 29 Ekim resepsiyonuna katılmayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da İstanbul’daki Cumhuriyet resepsiyonuna katılmayacağını söyleyerek, “Ankara’da olacağız. Cumhuriyeti Ankara’da kurduk. Ankara’ya, başkentimize sahip çıkacağız” dedi.

CHP’li Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin MHP’li Dumlupınar Belediyesi için yaptırdığı Konukevi ve Sosyal Tesis’in açılış törenine katılmak üzere Kütahya’nın Domaniç ilçesine giden Kılıçdaroğlu, ilk olarak ilçe belediye başkanı MHP’li Niyazi Tezcan’ı ziyaret etti.

”HAYIR, ANKARA’DA OLACAĞIZ”

Kılıçdaroğlu belediyeyi ziyareti sırasında, bir gazetecinin “Yarınki havaalanı açılışına katılacak mısınız? Akşamki resepsiyona katılacak mısınız?” sorusuna, “Elbette ki törenlere katılacağız” yanıtını verdi.

Gazetecinin, 3. havaalanı açılışına katılıp katılmayacağını sorması üzerine Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

“Hayır, hayır. Ankara’da olacağız. Cumhuriyeti Ankara’da kurduk. Ankara’ya, başkentimize sahip çıkacağız. Bizim için en değerli olan odur. Cumhuriyet’ten başka değerli bir şey yok. Çünkü Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesi. Bizim ona sahip çıkacağız.”

BAHÇELİ DE KATILMAYACAK

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda İstanbul’daki resepsiyona katılmayarak Anıtkabir’de gideceği belirtilmişti.

0/5 (0 Reviews)