SON TV

Bakan Tunç’a ziyaretçi akını

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’a, başta TBMM 27. Yasama Dönemi Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül, AK Parti Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Anayasa Mahkemesi üyeleri İrfan Fidan ve Muhterem İnce olmak üzere birçok isim ve heyet ziyarette bulundu.

Bakan Tunç’a ziyaretçi akını

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerini farkla kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde yapılan bir törenle yeni kabineyi  3 Haziran’da açıkladı. Türkiye Yüzyılının yeni Adalet Bakanı olan Yılmaz Tunç, göreve başladı. Bakan Tunç’un bakan olması adalet teşkilatında olumlu hava estirirken, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda, Bakan Tunç’u başta TBMM 27. Yasama Dönemi Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Grup Başkanvekili Abdülhamit Gül, AK Parti Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Anayasa Mahkemesi üyeleri İrfan Fidan ve Muhterem İnce hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken, Bartın Barosu Başkanı Ferhat Parlatır ve beraberindeki heyet, TBB Başkanı Avukat Erinç Sağkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı Heyeti, Ankara 2 Nolu Baro Başkanı Avukat Sabri Hafif ve beraberindeki heyet, Ankara Barosu Başkanı Avukat Mustafa Köroğlu ve beraberindeki heyet, YÖK Başkanı Erol Özvar, Bartın Valisi Nurtaç Arslan ve Anayasa Mahkemesi’nin Hukuk Fakültesi stajyerleri ziyarette bulundu.