SON TV

Banu Zorlu’dan canlı yayında olay pot kırma!

Şarkıcı Banu Zorlu katıldığı magazin programında canlı yayına çıkan diğer konuk olan şarkıcı Kübra Hera Aslan ile şaşırtıcı bir diyaloga girdi. Banu Zorlu ve Hera'nın kavgası ikinci bir bölümde de devam etti!

Banu Zorlu’dan canlı yayında olay pot kırma!

Bugün Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına katılan şarkıcı Banu Zorlu, canlı yayında Kübra Hera Aslan’la bir araya geldi.
Şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu ile Ozan Doğulu’nun genç şarkıcı sevgilisi Kübra Hera Aslan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ya konuk oldu.

‘OZAN EVLİ DEĞİL Mİ?’

Ozan Doğulu, 11 yıllık eşi Ece Yosmaoğlu ile tek celsede boşandıktan sonra birlikte çalıştığı Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ozan Doğulu’nun boşandığını bilmeyen Banu Zorlu, sunucunun “Hera, Ozan Doğulu ile birlikte” demesinin üzerine şoke olarak “Ozan evli değil mi?” diyerek pot kırdı.

YÜZÜNE BAKIP CEVAP VERMEDİ

Banu Zorlu’nun yorumuna bozulan Kübra Hera Aslan, bir süre sessiz kaldı. Banu Zorlu, programın ilerleyen dakikalarında yine Kübra Hera Aslan’a dönerek “Sen kimle berabersin?” dedi. Kübra Hera Aslan, Banu Zorlu’nun yüzüne bakıp cevap vermedi.

İNTİKAMINI BÖYLE ALDI: SEN NE OKUDUN?