SON TV

Başkan Erdoğan müjdeyi verdi: Ankara’daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sincan Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Önümüzdeki günlerde Ankara'daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız." dedi

Başkan Erdoğan müjdeyi verdi: Ankara’daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sincan Toplu Açılış Töreni’nde yaptığı konuşmada Ankara Şehir Hastanesi’nin birkaç gün içerisinde açılacağının müjdesini verdi.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Sevgili Ankaralılar hepinizi hasretle, muhabbetle selamlıyorum. Bugün Ankara’nın en hızlı büyüyen ve büyüme potansiyeli taşıyan ilçelerinden biri olan Sincan’da olmaktan dolayı ayrıca memnuniyet duyuyorum. Sincan, tarihi ve insan zenginliği ile önemli bir ilçededir. Sincan’da insanlar ahenk içinde yaşıyorlar. Merhum Abdurrahim Karakoç 28 yıl Sincan’da yaşamıştır. Sincan işte böylesine büyük zenginliklere ev sahipliği yapmıştır. Sincan, tevekkülün, huzurun kıymetini çok iyi bilir. Bozkırın ortasından kurulan bu ilçemizi hergün ileri bir noktaya taşıyoruz. Sincan’ın nüfusu artmakla kalmıyor aynı zamanda yıldızı da parlıyor.

BUGÜN AÇILIŞINI YAPACAĞIMIZ 56 MİLYONLUK ESERLER…

Bugün açılışını yapacağımız 56 milyon liralık eserler çalışmalarımızın sadece bir parçasını oluşturuyor. Sincan için çok önemli müjdelerimiz. İki etaptan yapılacak bir Millet Bahçesi yapacağız. Sera Parkı’nın hemen üstünde kurulacak Millet Bahçesi, Sincanlıları sanatla ve sporla bir araya getirecek. Temelli Göleti Millet Bahçesidir. Bu eser Ankara’nın giriş kapısı diyebileceğimiz Temelli’deki göletin çevresinde olacaktır. Önemli projelerden biri de iki kilometrelik tramvay hattıdır. Belediyecilik AK Parti’nin işidir. İzmir körfezi pislikten, kokudan geçilmiyor.

ANKARALILARA MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE!

Sincan, 31 Mart’ta bir kez daha AK Parti diyor muyuz? 31 Mart’ta tercihimizi hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? 17 yıldır ülkemizi kalkındırmanın, milletimizin refahını artırmanın mücadelesini yapacağız. Önümüzdeki günlerde Ankara’daki şehir hastanemizin açılışını yapacağız. Ankara’daki şehir hastanesi, Türkiye’nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz.