SON TV

Bebeğini döverek öldüren cani anneden kan donduran gerekçe!

Adana’da 15 aylık bebeğini öldüren cani annenin verdiği cevap kan dondurdu. Bebeğini döverek öldüren A.Y. bebeğini neden öldürdün sorusuna, “Canım istedi, öldürdüm” dedi

Bebeğini döverek öldüren cani anneden kan donduran gerekçe!

Adana’da Çukurova mahallesi’nde yaşayan imam nikahlı eşi olan bir kadın, 15 aylık bebeğini döverek öldürdü.

BEBEĞİNİ DÖVEREK ÖLDÜRDÜ!

Daha sonra kendini ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen ekipler bebeğin hayatını kaybettiğini belirledi. Detaylı inceleme yapan ekipler, bebeğin vücudunda morluklar olduğunu, bebeğin darp edilerek öldürüldüğünü belirledi.

Öte yandan imam nikahlı olduğu öğrenilen adamın 3. eşine şiddet uyguladığı ve kendine açtığı evle ilgilenmediği iddia edildi. Kadının da bu gerekçeyle 15 aylık bebeğini öldürdüğü öğrenildi.

‘CANIM İSTEDİ ÖLDÜRDÜM!’

Bebeğini darp ederek öldüren cani anne, kucağında 15 günlük bebeğiyle evden çıktığı sırada basın mensuplarının ‘bebeğinizi neden öldürdünüz?’ sorusunu sorması üzerine, “Canım istedi. Psikolojim bozuk. Pişmanım. Eşimin Allah belasını versin” diyerek cevap vermesi kan dondurdu.

15 aylık bebek, otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Anne A.Y. ise ruh sağlığının bozuk olduğu ve cezai ehliyetinin belirlenmesi üzere Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

ETİKETLER: