SON TV

Ben Fero ve Demet Akalın’ın efsane klibi yayınlandı! Bomba isimler klipte!

Rap dünyasına bomba gibi bir giriş yapan Ben Fero'nun Demet Akalın şarkısının klibi yayınlandı. Kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından izlenen Ben Fero - Demet Akalın şarkısında bomba isimler de oynadı.

Ben Fero ve Demet Akalın’ın efsane klibi yayınlandı! Bomba isimler klipte!

Rap dünyasına bomba gibi bir giriş yapan Ben Fero, yine listeleri kasıp kavuran şarkısı Demet Akalan’a klip çekimi yaptı. Klipte Pascal Nouma ve Youtuber arkadaşı Berkcan Güven de oynadı. Klipte yavru aslanlar oynatılırken muhteşem senaryosu herkesi mest etti. Dakikalar içinde Youtube’da yüzbinlerce kişi tarafından izlenen klip uzun süre trendlerde birinci olacak gibi görünüyor.

Bilindiği gibi Ben Fero kısa süre önce çıkardığı Biladerim İçin ve 3,2,1 gibi şarkılarla rap dünyasına giriş yapmış, muhteşem tepkiler ardından özellikle Spotify gibi müzik mecralarında bir numaraya yerleşmişti. Demet Akalın isimli şarkısıyla da uzun süre konuşulan Ben Fero, Demet Akalın ile klipte oynayacağını kısa süre önce Instagram hesabı üzerinden açıklamıştı.

İŞTE MUHTEŞEM KLİP

BEN FERO KİMDİR?

Ben Fero yani gerçek ismi ile Ferhat Yılmaz 1991 yılında Almanya’nın önemli merkezlerinden olan Bonn kentinde dünyaya geldi. Kariyerinin ilk aşamalarında özel sektörde satış elemanı olarak iş yaşamını devam ettiren Fero rap müzik dünyasına girmesinin ardındansa kısa süre içerisinde popülerliğe ulaştı.

Avrupa ülkelerine göz, diş ve saç ekimi olmak üzere cerrahi operasyonlar satan Fero, sağlık turizmi ile uğraşmıştı. 68 kilogram ağırlığa sahip olduğunu ifade eden ünlü rapçi babasının Trabzonlu annesinin ise Sivaslı olduğu söyledi.

Mahallemiz Esmer, Kimlerdensin, 3-2-1, Babafingo, Demet Akalın ve Biladerim İçin gibi önemli parçaları seslendiren Ben Fero, bazı kliplerinde 26 milyonu aşan izlenme rakamlarına ulaştı.

Yine kendisi gibi rap müziğin önemli isimleri arasında gösterilen Ezhel’e olan yakınlığı ile bilinen Fero, aynı zamanda sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Berkcan Güven ile paylaşımlarda bulunmuştu.

Sanatçının Orman Kanunları albümünde yer alan parçalar ise şöyle; 3 2 1, Diskotek, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Yaylan, Kimlerdensin, Buldum, Demet Akalın, Motivasyon, Biladerim İçin.

ETİKETLER: