SON TV

Beni Affet finali ardından oyunculardan açıklama! Beni Affet’e veda!

Beni Affet final ardından 1477 bölüm sonra oyuncularından final açıklamaları geldi. Beni Affet dizisinin fenomen oyuncuları sosyal medyada final sonrası paylaşımlar yaparak duygularını dile getirdi.

Beni Affet finali ardından oyunculardan açıklama! Beni Affet’e veda!

Beni Affet dizisi 28 Ağustos 2018 günü 1477. bölümüyle Star TV ekranlarına veda etti. Beni Affet final bölümüyle izleyiciye veda ederken tüm izleyicileri ekrana kilitledi. Türkiye’nin uzun soluklu gündüz kuşağı dizisi Beni Affet final yapmasıyla birlikte birçok kişi dizinin başrol oyuncularının sosyal medya hesaplarına baktı. Beni Affet dizisinin finali ardından oyuncularından Instagram üzerinden birçok paylaşım geldi ve Beni Affet dizisinin oyuncuları severlerine böyle veda etti.

BENİ AFFET’E MEHMET KEMAL’DEN VEDA

Dizide Mehmet Kemal Kozan rolüne hayat veren Mert Altınışık sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı post ile şunları söyledi: “Yıllar önce bir yola çıkmıştık. Kimse bilmiyordu o yolun bu kadar uzun, bu kadar virajlı ve bir o kadar mükemmel olacağını. Ben bu yolda mola vermiş olsam da yol arkadaşlarım hep kalbimde oldu, olacak. Her son bir başlangıçtır. Tüm ekibin kalbine emeğine sağlık. Herkese mesajları, paylaşımları, sevgi dolu sözleri için teşekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle.”

BENİ AFFET’E TUNÇ’TAN VEDA

Beni Affet dizisinde Tunç Yıldırım karakterine hayat veren bir diğer oyuncu Özgün Çoban ise sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı bir postla Beni Affet finalinde severlerine veda ederken şunları söyledi: “#beniaffetfinal , bir dönem kapanıyor. #tunç ‘un finali bu sahneydi. Daha dün gibi. Yapımından, Yazarından, yönetmenine, ekibinden oyuncusuna herkesin ellerine sağlık. Yaklaşık 750 bölümünde mutlulukla yer aldığım samimi bir işti. Herkesin yolu açık olsun sevgiler. Bütün çalışma arkadaşlarımı hasretle öpüyorum. Ve bıkmadan izleyen siz değerli izleyicilerimiz; sizin de emeğinize sağlık, bu kadar uzun sürmesinin sebebi sizsiniz.”

Dizide Murat karakterine can veren Gökberk Yıldırım’da Beni Affet finali ardından sosyal medyadan veda edenler arasındaydı. Yıldırım şunları söyledi: 4 yıl… Yüzlerce bölüm, binlerce replik… Söylenecek o kadar çok şey var ki…büyüdüğüm, öğrendiğim, anladığım yer; dostluğu, aileyi, bir bütün olmayı ve öyle kalabilmeyi yıllarca başarmayı. Gün geldi, ailemden çok gördüm buradaki insanları öyle bir gönül bağı işte. Murat ‘ı Murat yapan değerli senaristlerimiz ; @vbalikci , @merinmerv partnerlerim ; @elifgizemaykul , @burcuoktav , @cansnylmaz ve @cerenyalazoglukarakocve babam, Hocam @nusrets, değerli abim @muratdanaci , anneden öte olan @ulykaraca ve daha bir çok adını sayamadığım ama emeğini üzerimde hissettiğim yüreği güzel insan… iyi ki yollarımız kesişti , beni bu rüyaya dahil eden @mgayapım @focusfilm ailesine binlerce teşekkür, tüm kahrımızı çeken, başta yönetmenlerimiz @mihri[email protected] @buketcaglarcartil ve kamera arkası ekibimize, kardeşlerime de binlerce kez teşekkürü borç bilirim… Son olarak beni seven sizler hep var olun… Bu video Murat’ı Kader’le sevenlere… Her zaman desteğini hissettiğim takipçilerimize, fan sayfalarına ufak bir hediyemiz olsun istedik… yol uzun anlatacak hikaye çok… Yeni başlangıçlarda görüşmek üzere, Sevgiler…”

View this post on Instagram

4 yıl… Yüzlerce bölüm, binlerce replik… Söylenecek o kadar çok şey var ki…büyüdüğüm, öğrendiğim, anladığım yer; dostluğu, aileyi, bir bütün olmayı ve öyle kalabilmeyi yıllarca başarmayı. Gün geldi, ailemden çok gördüm buradaki insanları öyle bir gönül bağı işte. Murat ‘ı Murat yapan değerli senaristlerimiz ; @vbalikci , @merinmerv partnerlerim ; @elifgizemaykul , @burcuoktav , @cansnylmaz ve @cerenyalazoglukarakoc ve babam, Hocam @nusrets, değerli abim @muratdanaci , anneden öte olan @ulykaraca ve daha bir çok adını sayamadığım ama emeğini üzerimde hissettiğim yüreği güzel insan… iyi ki yollarımız kesişti , beni bu rüyaya dahil eden @mgayapım @focusfilm ailesine binlerce teşekkür, tüm kahrımızı çeken, başta yönetmenlerimiz @mihriiiii @berguzardemiroglu @buketcaglarcartil ve kamera arkası ekibimize, kardeşlerime de binlerce kez teşekkürü borç bilirim… Son olarak beni seven sizler hep var olun… Bu video Murat’ı Kader’le sevenlere… Her zaman desteğini hissettiğim takipçilerimize, fan sayfalarına ufak bir hediyemiz olsun istedik… yol uzun anlatacak hikaye çok… Yeni başlangıçlarda görüşmek üzere, Sevgiler…

A post shared by Gökberk YILDIRIM (@gokberkyildirim_) on

View this post on Instagram

#beniaffet veda…

A post shared by Gökberk YILDIRIM (@gokberkyildirim_) on

Beni Affet dizisinin son zamanlarda düşen reytinglerden dolayı final yaptığı öğrenilmişti. Beni Affet dizisi 28 Aralık 2018 günü 1477. bölümüyle severlerine ekranlardan son kez veda etti. Beni Affet Star TV’de yayınlanan ve bugün final yaparak izleyenlerine veda eden dizinin düşük reytingleri gerekçe göstererek dizinin 2019’da ki yayın haklarını satın almayacağını açıkladı.

View this post on Instagram

BUGUN 28 ARALIK = FINAL 🚨

A post shared by Beni Affet ❤ (@beniaffet_) on

Bu haber Beni Affet setinde hiç beklenmiyordu. 17 Ekim 2011 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan başarılı dizi 28 aralık cuma günü ekranlara gelen 1477. bölümü ile ekranlara veda etti.

BENİ AFFET 1477. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE