SON TV

Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor!

Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu'nun önümüzdeki hafta dört yıllık evliliklerini bitireceği iddia edildi. Şarkıcı Kenan Doğulu ile Beren Saat'in evliliğinde uzun süredir kriz yaşandığı iddia ediliyordu. Çift konuyla ilgili sessizliğini korurken, Saat'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dedikoduları alevlendiriyordu. İkili arasındaki son boşanma iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü

Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanıyor!

Beren Saat doğum günü olan 26 Şubat’ta sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşımda bulunmuş ve o andan itibaren de Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliğinin ciddi bir sorun yaşadığı haberleri çıkmaya başlamıştı.

Uzun süredir boşanacakları iddia edilen Beren Saat – Kenan Doğulu çiftinden kötü haber geldi.

2014 yılında nikah masasına oturan ikilinin, boşanmak için mahkemeye başvurduğu konuşuluyor.

2. Sayfa programında yer alan habere göre; Saat ve Doğulu’nun 28 Mart Perşembe günü anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edildi.

Son zamanlarda 4,5 yıllık eşi ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile boşanacakları yönünde çıkan haberlerle gündeme gelen oyuncu Beren Saat’ten kafa karıştıran bir paylaşım daha geldi. Geçtiğimiz akşam Balmumcu’da görüntülenen Saat, evi terk ettiği ve boşanma aşamasında olduğu sorularına yanıt vermemişti. Saat, “Arkadaşlar teşekkür ederim, lütfen bu soruları sormayın” diyerek hızla oradan uzaklaşmıştı.

Tüm dedikodular Saat’in doğum günü paylaşımıyla başladı. Saat, geçtiğimiz günlerde 35. yaşını kutladı. Ünlü oyuncu Instagram sayfasında sıfır makyaj siyah beyaz fotoğrafını paylaşıp ilk aşkı olan ve hayatını kaybeden Efe Güray’ı andı.

Beren Saat’in bu paylaşımı ‘evlilikte kriz mi var?’ sorusunu akıllara getirmişti. Çünkü Kenan Doğulu’nun da eşinin doğum gününü kutlamaması iddiaları daha da güçlendirdi.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl Instagram hesabından “Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!” mesajıyla eşinin doğum gününü kutlamıştı.

2017’de de, “İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün 🙂 İyi ki varsın! Seni çok seviyorum…” mesajını yayınlamıştı.

Ayrılacakları iddia edilen çiftten Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in paylaştığı fotoğrafları tek tek beğenmişti.

“Çok kötü haldeyim”

Beren Saat geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Kenan Doğulu ve ailesine ait fotoğrafları silmişti. Düğün fotoğraflarını da kaldıran Saat, eşi Kenan Doğulu’ya ait sadece bu fotoğrafı sayfasında tutuyor.

Saat, tüm bu gelişmelerin üzerine güvercin fotoğrafını “I will survive” (Hayatta kalacağım) notu ile yayınlamış ve çok konuşulmuştu.

BEREN SAAT’TEN KANATLAR…

Bu gelişmeler sonrasında oyuncu Beren Saat’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar daha yakından takip edilmeye başlandı. Saat’in duygusal halini ortaya çıkardığı düşünülen ve takipçileri tarafından bu şekilde yorumlanan paylaşımlardan sonuncusu geride bıraktığımız gün geldi. Boyalı bir elin üzerine yapışmış tüylerin görüldüğü kareyi Beren Saat ‘Kanat’ notuyla paylaştı.

Beren Saat’in bu paylaşımı takipçilerinin kafasını bir hayli karıştırırken kanat göndermesinin bir çeşit özgürlük isteği içerdiği yorumları yapıldı.