SON TV

Bergüzar Korel’in mayolu sahil pozu olay oldu!

Bergüzar Korel paylaştığı mayolu fotoğrafla hayranlarını şaşırttı. Bergüzar Korel’in mayolu fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

Bergüzar Korel’in mayolu sahil pozu olay oldu!

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sosyal medya hesabı  Instagram üzerinden paylaştığı tatil fotoğrafıyla hayranlarını mest etti. Oyuncu Halil Ergenç ile evliliğinden bir çocuk sahibi olan Bergüzar Korel kusursuz fiziğiyle dikkat çekti.

Bergüzar Korel sahil kenarında siyah mayosuyla otururken bir fotoğraf yayınladı. Bergüzar Korel’in verdiği pozla takipçilerini mest etti. Bergüzar Korel sırt dekolteli mayosunu paylaştığı fotoğrafa Hello Summer yazdı.

Bilindiği gibi güzel oyuncu Bergüzar Korel, Halil Ergenç ile başrollerini paylaştığı Binbir Gece diziyle adını duyurmuştu. Bergüzar Korel bu dizi ardından tanıştığı Halil Ergenç ile evlenmişti. Halil Ergenç bu dizi ardından oynadığı Muhteşem Yüzyıl diziyle ise dünya çapında bir üne sahip olmuştu.

BERGÜZAR KOREL KİMDİR

Türk Sineması’nın emektar oyuncularından Tanju Korel ve Hülya Darcan’ın ikinci kız çocukları olan Bergüzar Gökçe Korel, 2 Eylül 1982’de İstanbul’da doğdu.

Ablası Zeynep Busbee Korel Amerika’da yaşamaktadır. Çocukluğunu Ulus’ta geçiren Korel, ilköğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulunda, orta öğrenimini Yıldız Koleji’nde yaptı. Üniversiteden önce profesyonel kulüplerde voleybol oynadı.

Kolej’den mezun olmasının ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konsevatuarı tiyatro bölümünü tamamladı.

İlk dizi rolünü 1998 yapımı olan “Kırık Hayatlar”da aldı. Ardından 2005 yapımı Kurtlar Vadisi:Irak filminde Leyla karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kurtlar Vadisi filmi için rol teklifi geldiğinde hasta olan babası Tanju Korel’in doktorları hastayı kaybetmek üzere olduklarını söylüyorlardı. Bu koşuşturmanın içinde önce rol’ü geri çevirdi. Ancak annesinin “Baban bu görüşmeye gitmeni isterdi”yle ikna oldu ve teklifi kabul etti.

“Kurtlar Vadisi:Irak”ta yakaladığı başarının ardından yine aynı yıl çekilen “Zeytin Dalı” dizisinde İklim karakterini canlandırdı.

Asıl çıkışını ise “Binbir Gece”deki Şehrazat Evliyaoğlu rolüyle yaptı.

ETİKETLER: