SON TV

Beşiktaş’ın kalecisi Karius hakkında ayrılık iddiası

İtalyan basınında yer alan habere göre, Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius siyah beyazlı takıma uyum sağlayamadığı için Ocak ayında eski kulübü Liverpool’a dönecek

Beşiktaş’ın kalecisi Karius hakkında ayrılık iddiası
  • Spor
  • 31 Ekim 2018 21:15

İtalyan Corriere dello Sport Gazetesi’nin haberinde, Beşiktaş’ın Liverpool’dan kiraladığı file bekçisi Loris Karius’un siyah beyazlı takıma uyum sağlayamadığı gerekçesiyle Ocak ayında eski kulübü Liverpool’a döneceği iddia edildi.

İtalyan Corriere dello Sport Gazetesi’nin manşetten verdiği haberde, Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid karşısında yediği hatalı goller sonrasında Ada’daki kariyeri tehlikeye giren ve Liverpool’un, Beşiktaş’a kiraladığı Alman kalecinin İstanbul’daki günlerine de iyi başlamadığı belirtildi. Siyah-beyazlı teknik heyetin Karius’tan memnun olmadığı ve taraflar için ayrılık yolu gözüktüğü iddia edildi.

MENAJERI İDDİALARI YALANLADI

Karius’un menajeri ise Alman kaleciyle ilgili İtalyan basınında çıkan haberleri yalanladı. Florian Goll “Bu iddia kesinlikle doğru değil. Karius 2 yıllığına Beşiktaş’ta ve kulübün onu göndermeye niyeti yok” dedi.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: