SON TV

Beyaz şimdi de Youtuber oldu! Beyaz’ın Youtube videoları olay oldu!

Beyazıt Öztürk yani nam-ı diğer Beyaz şimdi de Youtube fenomeni oldu. Youtube'de hesap açan Beyaz şimdiden yüzbinlerce takipçi edindi.

Beyaz şimdi de Youtuber oldu! Beyaz’ın Youtube videoları olay oldu!

Yıllarca Cuma akşamları herkesi ekranları başına toplayan Beyazıt Öztürk artık bir Youtuber oldu. Konuşmalarıyla, muhabbetleriyle milyonlarca kişinin gönlünde taht kuran ve 7’den 77’ye herkes tarafından sevilen Beyaz artık açtığı Youtube kanalıyla severleriyle buluşacak.

Beyaz’la… Beyazıt Öztürk’ün her Pazar saat 11’de yeni video atacağı Youtube hesabına şimdiden 373 bin kişi abone oldu.

Şu ana kadar kanalına 5 video ekleyen Beyazıt Öztürk çektiği videolarla şimdiden herkesin dilindi. Tv8 ekranlarının olmazsa olmaz programı O Ses Türkiye’de bu yol jüri koltuğuna oturan Beyaz şimdi de Youtuber olma yolunda emin adımlar ilerliyor.

YOUTUBE’A ADIM ATTI

Bilindiği gibi Beyaz Show geçtiğimiz yıllarda yaşadığı yayın hayatına son vermişti. Hayranlarını kendisinden mahrum bırakmayan Beyaz şimdi milyonlarca kişinin her gün girdiği Youtube camiasına el atmış oldu.

Daha şimdiden yüz binlerce takipçi edinen Beyaz bu kez Youtube fenomeni olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Beyaz’ın attığı 5 videonun isimleri şu şekilde; Beyaz İle YouTube’a Giriş 101, Beyaz Karavanda Doğal Ortamında, Beyaz Beşiktaş Çarşıda, Beyaz ile Yılmaz Erdoğan Gülmeme Challenge’ı ve Beyaz Paralel Evrene Kiminle Gidecek?

Beyaz Youtube’da hakkında bölümüne “Her hafta yeni bir bölümle karşınızda olacağım. Yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın” şeklinde yazarak severlerine hesabını tanıttı.

Bilindiği gibi Beyazıt Öztürk 12 Mart 1969 yılında dünyaya geldi. Şu anda 49 yaşında olan Beyaz, Kanal D ekranlarında 20 yılı aşkın süre boyunca Beyaz Show adlı muhteşem programı yaptı. Milyonlarca kişi tarafından çok sevilen Beyaz geçtiğimiz yıllarda Beyaz Show’u bıraktı. Beyaz Show ardından Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ekranlarında yıllardır yayınlanan ve müzik camiiasında önemli isimlerin doğumuna sebep olan O Ses Türkiye adlı programda juri koltuğuna oturdu Beyaz…

Annei Nurten Öztürk ile birçok videoda bir araya gelen Beyaz tam bir anne kuzusu… Korkut adında bir de erkek kardeşi var… Beyaz ayrıca ‘Gemilerde Talim Var’ şarkısı ile tanınıyor. ‘Hani Benim Recebim’ şeklinde çok sayıda espriye maruz kalan Beyaz neredeyse her konuşmasında insanları güldürerek mutlu ediyor.
0/5 (0 Reviews)