SON TV

Bilfen için rekor sayıda öğrenci ter döktü!

Başarısı ve kalitesiyle göz dolduran Bilfen Okulları'nın öğrencilere bünyesinde eğitim vermek için yaptığı burs sınavı rekor seviyede öğrenci ile doldu.

Bilfen için rekor sayıda öğrenci ter döktü!

Kalitesi ve başarı oranlarıyla tüm velilerin gözdesi Bilfen Okulları’nın başarılı öğrencilere bünyesinde eğitim vermek için yaptığı burs sınavı rekor seviyede öğrenci ile doldu taştı… Akademik başarısını kendine özgü uyguladığı eğitim-öğretim programları ile harmanlayan Bilfen Okulları, 31 yıllık eğitim tecrübesini şimdi de yeni öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

YOĞUN İLGİ

1. sınıflara başvuruları sırasıyla, 2. ve 3. sınıflara mülakatla öğrenci kabul eden Bilfen; 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflara ise 23 Şubat Cumartesi günü yapılan “Bilfen Giriş Sınavı” ile öğrenci alacağını açıklamıştı. Bilfen’in tüm kampüslerinde 23 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da yapılan Bilfen Giriş Sınavı’na yoğun ilgi vardı. Çocuklarının başarı ve kalitesiyle Türkiye’de büyük öneme sahip Bilfen Okulları’nda okumasını isteyen veliler de en az öğrenciler kadar heyecanlıydı. Akademik kadrosuyla göz dolduran Bilfen’in burs sınavına katılan tüm öğrenciler iyi bir puan alarak bu okulda okumaya hak kazanmak için ter döktü.

BİLFEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ayrıca bu yıl İstanbul, Ankara, Kayseri, İskenderun, Antalya, İzmir ve Bursa kampüslerinde toplam 19 bin 000 öğrenciye eğitim hizmeti veren Bilfen Okulları,  2019 – 2020 öğretim yılında Ankara Çukurambar ve Gaziantep’te açılacak yeni kampüsleri ile büyümeye devam edecek.

0/5 (0 Reviews)