SON TV

Binali Yıldırım: Kaybedilmiş bir seçimi, kazanmak için uğraşacak bir insan değilim

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, ''Ben kaybedilmiş bir seçimi, kazanmak için uğraşacak bir insan değilim. Bu makamların daha fazlasını gördüm daha fazlasında sorumluluk aldım. Benim hassasiyetim, bizlere verilen oyların yerli yerine gidip gitmediğinden emin olmak'' dedi.

Binali Yıldırım: Kaybedilmiş bir seçimi, kazanmak için uğraşacak bir insan değilim

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul’da Kasımpaşa Lisesi’nde düzenlenen pilav gününe katıldı.

Cumhur ittifakı İBB adayı Binali Yıldırım, İstanbul seçimleriyle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, ”Ben kaybedilmiş bir seçimi, kazanmak için uğraşacak bir insan değilim. Bu makamların daha fazlasını gördüm daha fazlasında sorumluluk aldım. Benim hassasiyetim, bizlere verilen oyların yerli yerine gidip gitmediğinden emin olmak. Bunun için çaba gösterdik. Seçimler geride kaldı. Bundan sonra şehrin güzelliği için İstanbul’un marka değerinin yükselmesi için daha yaşanılır bir şehir haline getirilmesi için yapılacak çalışmaları izleyeceğiz, takip edeceğiz. Hukuki bir süreç Yüksek Seçim Kurulu’nda devam ediyor. Bize düşen onun sonucunu beklemek ve ondan sonra da herkes işine gücüne bakacak.” dedi.

ETİKETLER: