SON TV

Bir Zamanlar Çukurova son bölümüyle reyting rekoru kırdı! Bir Zamanlar Çukurova 13. son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümü dün akşam yayınlandı. ATV'nin ilgi gören dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova, dün akşamki 13. son bölümüyle reyting rekoru kırdı. İzleyiciler tarafından merakla araştırılan Bir Zamanlar Çukurova'nın 13. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz..

Bir Zamanlar Çukurova son bölümüyle reyting rekoru kırdı! Bir Zamanlar Çukurova 13. son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 13. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın bu hafta yayınlanan 13. son bölümünde Demir, Züleyha’dan Yılmaz’a gidip mutlu olduğunu ve peşlerini bırakmasını istedi. Bu istek üzerine Yılmaz ve Züleyha arasında gerçekleşen buluşmada çok fazla gözyaşı döküldü.

Bir Zamanlar Çukurova 13. son bölümde Yılmaz, Adana’da Fekeli’nin de desteği ile işleri her geçen gün bir adım öteye taşımaya devam eder. Yaşanan olaylardan Demir ve Cengaver büyük rahatsızlık duyar. Kurdukları plan ile Yılmaz’ı tuzağa düşürmeyi hefefler ve amaçlarına ulaşırlar. Yılmaz ve Fekeli geldikleri boş depoda kurulan tuzaktan habersiz olay yerine gelir. Demir ve Cengaver’in koyduğu bomba tam zamanında patlar. Peki Yılmaz ve Fekeli patlamadan kurtulabilecek mi? İşte Bir Zamanlar Çukurova 13. son bölüm..

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 13. SON BÖLÜM FULL İZLE

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan 13. son bölümünde Fekeli’nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırdı. Son bölümün bitmesinin ardından 14. yeni bölüm fragmanı merak edildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA, REYTİNG REKORU KIRDI!

Bizim Hikaye, Muhteşem İkili, Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Avlu dizileri 6 Aralık reyting sonuçları için yarıştı. Diziseverlerle buluşan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildikleri ise sabah saatlerinde açıklandı. 6 Aralık’a ait total reyting sonuçlarında Bir Zamanlar Çukurova dizisi en üst sırada yer alarak reyting rekoru kırdı.

Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşması, Demir’in tehditlerine boyun eğecek mi?

Yüzleştiği acı gerçeklerden sonra, ‘Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı’ diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harlıyor!

Fekeli’nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırıyor. Bu büyük karşılaşma, büyük sürprizleri de beraberinde getirecek.

Yeni bölümde patlayan saatli bombanın ise, kimlerin hayatını karartacağı büyük merak konusu…

Bir Zamanlar Çukurova dizisi her perşembe akşamı saat 20.00’de  atv’de…

Yapım : Tims&B Productions
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen : Murat Saraçoğlu
Senaryo : Yıldız Tunç
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur, Kerem Alışık

0/5 (0 Reviews)