SON TV

Bizim Hikaye de son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye’de yürek yakan sahne

Bizim Hikaye son bölümünde Barış ve Filiz'in tesadüfen yolları kesişmişti. Barış büyük bir yıkım da yaşamıştı. İkiz çocuk bekleyen Tülay'ın acı şekilde bebekleri kaybetmesi de 41. bölüme damga vurmuştu. Peki Bizim Hikaye 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye de son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye’de yürek yakan sahne
  • Medya
  • 05 Ekim 2018 15:25

Bizim Hikaye son bölümünde Barış ve Filiz’in tesadüfen yolları kesişmişti. Barış büyük bir yıkım da yaşamıştı. İkiz çocuk bekleyen Tülay’ın acı şekilde bebekleri kaybetmesi de 41. bölüme damga vurmuştu. Peki Bizim Hikaye 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox TV’de izleyici kitlesiyle buluşan Bizim Hikaye 41.bölümünde; Filiz’in yeni açtıkları atölyelerinin yanındaki sağlık ocağında çalışan Barış ve Filiz’in yolları tesadüf eseri yeniden kesişti. Üst üste beklenmedik gelişmelerin sahne olduğu Bizim Hikaye son bölümde; Barış, yan yana yakaladığı Filiz ve avukat Selim’i takip edip birlikte keyifli vakit geçirdiklerine şahit olmasıyla birlikte büyük bir yıkım yaşayarak başını taşlara vurdu. Sağlık ocağının hemen yanındaki atölyeden çıkan gürültülü tadilattan rahatsız olan ve hastalarına bakmakta güçlük çeken Barış ise oradaki işçilerin çalışmasına mani oldu ve karşısında Filiz ve avukatı bulmasının akabinde neye uğradığını şaşırdı. Barış’ı karşısında gören Filiz ise sinir harbi geçirerek, Barış’a istifasını verip hayatından defolup gitmesi yönünde açıklamalarda bulundu. Öte yandan iş kazası geçiren Filiz’e ise acil müdahaleyi yanındaki sağlık ocağında çalışmakta olan Barış gerçekleştirdi ve Filiz’e yeniden sevgi ve aşkla baktı. İkiz bebek bekleyen ve olduğu yerden aniden bayılan Tülay’ın bebeklerini kaybettiği gerçeği Barış tarafından anlaşılmasıyla birlikte ameliyathane masasında hamileliği sonlandırılmak zorunda kalmasının ardından heyecan içerisinde beklenen Bizim Hikaye 42.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE 42.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yapımını Med Yapım’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu Bizim Hikaye 42.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, fakat yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayındaki yerini alacaktır.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bizim Hikaye son bölümde; Hayatları bir kez daha aynı yerde kesişen Filiz’le Barış’ın dengeleri yerinden oynamaya başlar. Barış, Filiz’den biran önce uzaklaşması gerektiğinin farkındadır ama onu gördükçe verdiği kararı uygulamakta zorlanır. Onun kendine hakim olamaması, Filiz’in de kafasını karıştırmaya başlar. Filiz bir yandan kardeşleri için çabalarken, bir yandan da Barış’ın değişen hareketlerine anlam vermeye çalışır. Arkadaşlarının iyiliğini düşünen Tülay’la Çiçek de, Barış’ı oradan göndermenin fırsatını kollamaya başlar. Kardeşler cephesinde de işler kızışmaktadır. Filiz, Kiraz’la uğraşırken, Rahmet de Deniz’in tuzakları arasından sıyrılmaya çalışmaktadır. Ancak olay hiç beklemedikleri bir yerden patlar. Hiç kimse hayatlarının ortasına düşecek bombaya hazırlıklı değildir.