SON TV

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

Türkiye’nin turizm merkezi Bodrum’un gözbebeği Torba’da muhafazakar kesime hizmet eden ve kadınlara özel plajı bulunan beş yıldızlı The Oba Hotel hizmete girdi.

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

Bodrum’da birçok turizm işletmesi bulunuyor ama muhafazakar aileler buradaki işletmelerde tatil yapmakta zorlanıyor. Türkiye’nin turizm merkezi Bodrum’un gözbebeği Torba’da bulunan The Oba Hotel, işte bu açığı kapatmak üzere 29 Temmuz’da ilk misafirlerini ağırlamaya başladı.

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

Farklı mimarisi, dekorasyonu ve muhteşem manzarasıyla Bodrum’un tek muhafazakar oteli olan The Oba Hotel ‘Şimdi Bodrum Zamanı’ sloganıyla misafirlerine en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanmış.

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

KADINLARA ÖZEL PLAJ

Villa konseptiyle misafirlerini ağırlayan otelin sadece kadınlara özel ayrıcalıklı bir plajı, iskelesi dahi var.. Özel plaj sayesinde kadın müşteriler korunaklı şekilde keyiflerince güneşlenebiliyorlar. Özellikle muhafazakar ailelerin rahatlıkla tatil yapmasını, yılın stresini en keyifli ve ayrıcalıklı şekilde atmasını amaçlayan The Oba, yürüyüş yollarından, çocuk alanlarına kadar her şeyi detaylıca düşünmüş.

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

GÜN BATIMI KEYFİ

Gün batımını alabildiğine açık bir deniz keyfiyle birleştiren otelin restoran kısmı özellikle akşam saatlerinin vazgeçilmezi… Denize sıfır manzarası ile brunch keyfi sunan otelde yok yok…

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

Yeşilin ve mavinin harmanlandığı, Bodrum’un en yeni oteli The Oba, önümüzdeki sezon hizmete girecek aqua parkı ile de fark yaratacak.

KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

Tüm dünyanın birlikte savaştığı Koronavirüs salgını kapsamında geniş önlemler alan ve misafirlerin bu şekilde salgından tatil süresince etkilenmesini engelleyen otelde parasiling, jetski vb. deniz aktivitelerinin yanı sıra özel plaj voleybolu, basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor.

Bodrum’un tek muhafazakar oteli

Corner Suit, Family Suit, Senior Suit, King Suit, Premium Suit şeklinde odalarıyla da hizmet sunan otelin özel yemek seçenekleri, farklı yaş grubundan çocuklar için hazırlanan oyun alanları ve havuzları mevcut…

ETİKETLER: