SON TV

Bu da vicdansız evlat! İstediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden itti

Annesiyle birlikte bir alışveriş merkezine giden genç kız, istediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden itti. Kameralarca çekilen olay tüyler ürpertirken bir kızın annesine yaptığı şiddet Türkiye'nin gündemine oturdu.

Bu da vicdansız evlat! İstediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden itti

Alışverişe çıkan anne-kız bir alışveriş merkezine gitti. İstediği ayakkabıyı annesi almayınca kız annesini darp edip merdivenden itekledi. Merdivenden düşen anne ağlarken alışveriş merkezindeki kişiler kıza “Bir insan annesini döver mi kardeşim” diye seslendi. Twitter’da “#anneyekalkanellerkırılsın” etiketi açıldı ve gündemin birinci sırasına oturdu.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, alışverişe çıkan anne-kız bir alışveriş merkezine gitti. Kız çocuğu bir ayakkabı almak istedi. Anne ise bu ayakkabıyı almamasını söyledi. Kız, bunun üzerine annesini darp ederek merdivenden iteledi.

ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN

Merdivenden düşen kadın ağlarken, alışveriş merkezindeki kişiler kıza “Bir insan annesini döver mi kardeşim” diye seslendi. Sosyal medyada yer alan Twitter’da “#anneyekalkanellerkırılsın” etiketi açıldı. Aynı zamanda birçok kişi büyük tepki gösterdi. Görüntülerle ilgili açılan #anneyeuzananellerkırılsın tagı gündemin birinci sırasına oturdu.