SON TV

Buket Aydın ve Emir Sarıgül ile ilgili bomba iddia! O fotoğraf ‘aşk’ yaşıyor dedirtti

Buket Aydın ve Emir Sarıgül ile ilgili bomba iddia! O fotoğraf ‘aşk’ yaşıyor dedirtti

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarındaki sunuculuk görevine son verilen Buket Aydın dün Erce Baykal ile olan 7 yıllık evliliğine noktayı koymuştu.

Bugün Medyakoridoru isimli bir haber sitesinde gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. Habere göre, Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün işadamı oğlu Emir Sarıgül ile Buket Aydın’ın aşk yaşıyor… Boşanmanın gerçekleşmesinin ardından bugün modacı Barbaros Şansal, Sarıgül ve Aydın’ın birlikte araçta görüldüğü bir fotoğrafı paylaştı.

Sarıgül ve Aydın’ın kısa sürede nikah masasına oturacağı da iddia edildi.  Emir Sarıgül, geçtiğimiz günlerde Beykoz Konakları’ndaki evinde verdiği partide silah seslerinin yükseldiği iddiaları ile gündeme gelmişti.

BUKET AYDIN’DAN AÇIKLAMA!

Bir süre sonra ise Buket Aydın’dan konuya ilişkin açıklama geldi. Aydın şu ifadeleri kullandı;

Buket Aydın, sosyal medya hesabından Kanal D ile olan ayrılığı şu ifadelerle duyurmuştu ”Aydın, Kanal D’den istifasını duyurduğu açıklamada ise şu ifadelere yer vermişti:

“16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.”