SON TV

Buse Varol, eşi Alişan’ın eski nişanlısını stalklarken yanlışlıkla takibe aldı!

Buse Varol, eşi Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u, profiline gizlice bakarken yanlışlıkla takibe aldı. Stalklarken Alişan'ın eski nişanlısını takibe alan Buse Varol, takipçilerinin durumu fark etmesi üzerine, "Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma bir takım şeyler yapıyormuş. Hesabımı kurtardım" şeklinde açıklama yaptı. Eşinin hesabının hack'lendiğini iddia eden Alişan 'Takipçi satın alanlar böyle rezil oluyor' dedi.

Buse Varol, eşi Alişan’ın eski nişanlısını stalklarken yanlışlıkla takibe aldı!

Doğurmasına üç gün kalan Buse Varol eşi Alişan’ın eski nişanlısı Eda Erol’u instagramda takibe aldı. Gizlice Eda Erol’un profilini incelerken yanlışlıkla takibe başladığı düşünülen Buse Varol durumu fark edince takipten çıktı. Fakat iş işten geçmişti.

Alişan, bir dönem Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlamıştı. Evlilik hazırlığı yapan ikili düğüne çok az bir süre kala yüzükleri atmıştı. Bu olaydan bir süre sonra Alişan, Buse Varol’la aşk yaşamaya başladı ve çift geçen yıl evlendi. Yakında bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çifti mutlu haberi beklerken bugün ilginç bir durum yaşandı.

‘BENİMLE UĞRAŞIYORLAR’

Dikkatli sosyal medya kullanıcıları çoktan takipleşmeyi fotoğraflayarak kanıtı almıştı. Sayfasının hack’lendiğini iddia eden Buse Varol, ‘Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma birtakım şeyler yapıyormuş. Hesabımı kurtardım’ şeklinde açıklama yaptı. Durumu toparlamaya çalışan Alişan da hikaye kısmında ‘Ulan takipçi satın alıyorsunuz, bari satın aldığınız firmalara söyleyin de biraz dikkatli olsunlar, rezil etmesinler sizi’ diye yazdı.

Alişan, 3 gün sonra oğulları Burak’ı kucağına almaya hazırlanan Buse Varol’un son halini paylaştı.

Güneş

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: