SON TV

Çağla Şikel’in 11 yaşındaki oğlu Kuzey’in karın kaslarına yorum yağdı!

Ünlü model ve oyuncu Çağla Şikel'in ünlü sanatçı Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen Kuzey'in karın kasları olay oldu.

Çağla Şikel’in 11 yaşındaki oğlu Kuzey’in karın kaslarına yorum yağdı!

Güzel oyuncu ve model Çağla Şikel, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Emre Altuğ ile müşterek çocukları Kuzey ve Uzay ile bir fotoğraf paylaştı. Çağla Şikel’in paylaştığı fotoğrafta en çok dikkati 11 yaşlarındaki büyük oğlu Kuzey’in karın kasları geçti. Sickpackleri olduğu görülen Kuzey Altuğ’a kısa sürede çok sayıda yorum geldi.

Kendisi spor aşığı olan Çağla Şikel’in oğlunun da bu denli sportif olması ve küçük yaşına rağmen vücudunu güzel kullanabilmesi herkesi kendisine hayran bıraktı. Spora yatkınlığı olduğu ve bu konu üzerine çalıştığı her halinden belli olan Kuzey’in büyüyünce annesi gibi spora yatkın olacağı görülüyor.

Yaş aldıkça güzelleşen ve son zamanlarda açtığı Youtube kanalıyla daha da çok doğal bulunan Çağla Şikel bilindiği gibi hayatına dair her şeyi Youtube kanalından takipçileriyle paylaşıyor. İki çocuk ardından nasıl bu kadar fit ve genç kalmanın sırlarını da verdiği Youtube kanalında Çağla Şikel genlerine de teşekkür ediyor.

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR

Çağla Şıkel, 2 Ocak 1979’da, Asuman ve Hüseyin Şıkel çiftinin ikinci çocuğu olarak İstanbul’da doğdu. Mali müşavir olan babası Karslı bir Azeri, ev hanımı olan annesi ise Çerkes kökenleri de bulunan bir Adanalıdır. Berna adında bir ablası vardır.

Çağla Şıkel, eğitim hayatına İstanbul’da 1985-1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990-1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda lise öğrenimini bitirip ardından 1997-1999 yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

View this post on Instagram

Başta kendi annem olmak üzere tüm annelerin anne yüreği taşıyan o güzel özel kıymetli kalplerin karşısında eğiliyor ,sadece bu güzel günde diil her daim kıymetlerinin bilinmesini diliyorum… Yavrusunu kaybeden annelerimizin ellerinden öpüyor sabırlar diliyoruz🙏🏻 Melek annelerimizi sevgiyle özlemle anıyoruz.Annelik şüphesiz bu dünyanın en güzel duygusu 🙏🏻Beni anne yapan , bana tarifsiz duygular yaşatan oğullarıma iyi ki varsınız diyorum 🙏🏻Ve tabiki annemiz bitanemiz kıymetlimiz ışığımız binlerce kez iyi ki iyi ki iyi ki … Sana sevgimizi anlatmaya bu satırlar ve ortam yetmez dar gelir .. Saygımızla sevgimizle inşallah hissettirebiliyoruzdur. Seni herşeyden çok seviyoruz 🙏🏻🌹

A post shared by Çağla Şıkel (@caglasikel) on

Çağla Şıkel, 1996 yılında Odessia adlı sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen of Beauty) ödülünü aldı.

1997-2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıktı. 2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde oynadı.

Eğitimini aldığı ancak, uzun süre ara verdiği baleye, tam 16 yıl sonra, 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nde Samsun Devlet Opera ve Balesi dansçılarıyla, “Bach Alla Turca” adlı bale eseriyle, 10-11 Ağustos 2013 tarihlerinde sahne alarak geri döndü.[4][5][6] YouTubekanalı üzerinden düzenli olarak videolar yayımlamaktadır.

Çağla Şıkel 2002 yılında kendisi gibi manken olan Bozok Gören ile kısa süreli bir aşk yaşadı. Daha sonra Beyazıt Öztürk ile bir birlikteliği oldu.

Çağla Şıkel yaklaşık 4 sene pop şarkıcısı Emre Altuğ ile birlikte kaldı. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie’de evlendi. Şıkel, 18 Aralık 2008’de ilk bebeğine hamile olduğunu açıkladı. Fakat aynı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim’de Kuzey adını verdiği bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Uzay adında bir oğlu daha vardır.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti 12 Ocak 2015 tarihinde boşandı.

ETİKETLER: