SON TV

Cani annenin çocuğuna yaptığı işkence kan dondurdu!

Canavar annenin kendi çocuğuna yaptıkları kan dondurdu… ABD'de bir anne, sevgilisiyle birlikte oğluna aylarca işkence edip betona gömdü. 37 yaşındaki cani annenin 3 yaşındaki oğluna aylarca akılalmaz bir şekilde işkence yaptığı iddia edildi.

Cani annenin çocuğuna yaptığı işkence kan dondurdu!
  • Yaşam
  • 02 Aralık 2018 14:16

ABD, sevgilisiyle birlikte oğluna aylarca eziyet eden canavar anneyi konuşuyor. Görülen duruşmada, 37 yaşındaki Miranda Miller ve 41 yaşındaki sevgilisi Stephen Bodine’nin 3 yaşındaki Evan Brewers’a aylarca işkence yaptığı iddia edildi.

KENDİ ÇOCUĞUNU BETONA GÖMDÜ!

Bodine’nin ufak çocuğu döverek öldürdüğü, çocuğun annesinin ise kendi evladının cesedinin beton bloğa gömülerek saklanmasına yardım ettiği öne sürüldü.

ÇIRILÇIPLAK SOYUP, ZİNCİRLEYİP İŞKENCE ETTİLER!

Kansas’ta 2017’de yaşanan cinayetle ilgili duruşmada, küçük Evan’a ait 16 bin fotoğraf ve video ortaya döküldü. Bunlarda çırılçıplak zincire bağlanan çocuğa uygulanan işkenceler de yer aldı.

Çocuğun cesedi de, ikilinin evden taşınmasının ardından, gömüldüğü çamaşır odasındaki betondan çıkmıştı. Ancak cinayetten 4 ay sonra bulunan cesedin, otopsi yapılamayacak kadar çürüdüğü belirtilmişti.

Milliyet

ETİKETLER: