SON TV

Çarpışma 11. son bölümde Kadir, babası ile ilgili gerçeği öğreniyor! (Çarpışma 11. son bölüm izle)

Çarpışma dizisi dün akşam 11. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma, yayınlanan 11. son bölümü ile izleyenleri heyecanlandırdı. Çarpışma 11. son bölümde; Zeynep Veli ile buluştuğunu Kadir'den gizlerken hiç beklemediği bir şey oluyor. Aylin, yemekte annesinin Veli ile görüştüğünü ağzından kaçırıyor. Kadir, annesini bulma ümitlerini yitiriyor. Peki, Çarpışma 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çarpışma 11. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Çarpışma 11. son bölümde Kadir, babası ile ilgili gerçeği öğreniyor! (Çarpışma 11. son bölüm izle)

Çarpışma 11. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Çarpışma dizisinin yayınlanan 11. son bölümünde; Kadir, Aylin’in annesinin Veli ile görüştüğünü ağzından kaçırmasıyla Zeynep’e yalan söylediği için çıkışıyor. Kerem ve Cemre arasındaki aşk Meral’in sıkı takibinde. Veli, Zeynep’in Asiye ile konuşmasına şahit oluyor ve onu Asiye’yi öldürmekle tehdit ediyor. Adalı ve Veli karşı karşıya gelirken yumruklar konuşuyor.

Çarpışma 11. son bölümde başka neler yaşandı? Çarpışma 12. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çarpışma dizisi ile ilgili merak ettikleriniz…

Çarpışma 11. son bölümünde; Kadir ve Adem’in içerisinde olduğu ölümcül kapan Adem’in üzerine kapanır. O anlarda ikisi arasında yaşananlara dair gizem perdesi aralanacak, Kadir öğrenecekleriyle yeni ve çetin bir yola çıkacaktır. Veli, Asiye’nin gerçekte kim olduğunu öğrenen Zeynep’i, konuşması halinde Asiye’yi öldürmekle tehdit eder. Zeynep, Selim’den Asiye’nin adresini öğrenmek ister ancak, aldığı cevap gözünü korkutur. Meral, doludizgin devam eden Kerem – Cemre aşkına fitne katmak için fırsat kollar. Demir’le de işbirliği yapar. Ufukta şimdi, büyük ve yıkıcı bir fırtına vardır ve Kerem ile Cemre’ye doğru hızla yaklaşmaktadır. Aylin, Veli’yle yakın zamanda görüştüklerini ağzından kaçırır. Kadir bu gerçeği kendinden saklayan Zeynep’e çok öfkelenir ve aralarında büyük bir kriz çıkar. Adalı’yı, her yerde aradığı Veli’ye, haberi olmadan bu kez Zeynep götürecek, Kadir yüz yüze geldiği Veli’yle yumruk yumruğa hesaplaşmaya girecektir. Veli, Yakup ve Cemil’in çaldığı paraları Cansız’a teslim edip, hayatına devam edeceğini düşünmektedir. Oysa ki, Cansız’ın kılıcı hala Veli’nin boynundadır. Ve Cansız, artık sadece Veli ve Selim’in için değil, hangi taşı kaldırsa altında onun ismine rastladığı Adalı için de büyük bir tehdittir.

ÇARPIŞMA 11. SON BÖLÜM İZLE

ÇARPIŞMA 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çarpışma 12. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayıncı kuruluş yayınlar yayınlamaz aşağıdaki sayfadan izleyebilirsiniz…

ÇARPIŞMA 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 11. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Cemre Kerem ile birlikte lüks bir restorana gidiyor. Kerem onu niye buraya getirdiğini sorduğunda Cemre “Yemek yeriz diye” cevabını verince Kerem çok bozuluyor. Cemre’ye belli etmese de bir sorun vardır: Yemeği karşılayacak yeterli parası yoktur.

DEMİR’İN SÖZLERİ KEREM’İ ÇILGINA ÇEVİRİYOR

Demir, Cemre ile Kerem’in öpüşmelerine şahit oluyor. Kerem’e “Cemre birlikte olduklarına tasma takmayı sever. Sanada mı taktı yoksa” sözleri bardağı taşıran son damla oluyor. Öfkeden deliye dönen Kerem Demir’e saldırıyor. Yumruk yumruğa birbirlerine giriyorlar.

VELİ’DEN ÖLÜM TEHDİDİ

Zeynep, Asiye ile konuşurken anlattıklarından Kadir’in annesi olduğu sonucunu çıkarıyor. Konuşma sırasında Veli çıka geliyor. Asiye’ye “Ne işin var burda” diyerek öfke içinde üzerine yürüyor. Zeynep’in Asiye ile konuşmasından tedirgin olan Veli, Asiye gittikten sonra Zeynep’in “O Kadir’in annesi değil mi” sözleri üzerine Zeynep’i “Eğer tek kelime edersen onu şimdi burada öldürürüm” diyerek tehdit ediyor.

KADİR, ANNESİNİ BULMA UMUDUNU KAYBEDİYOR

Kadir, Zeynep’e annesini bulamayacağını çünkü Veli’nin annesine giden bütün yolları kapadığını bütün delilleri yok ettiğini söylüyor. Zeynep ise çaresizlik içerisinde susmayı tercih ediyor.

KADİR’İN BABASI İLE İLGİLİ ŞAŞIRTICI GERÇEKLER

Zeynep, Veli ile buluşuyor. Veli’den Kadir’le ilgili sorularının cevabını almaya çalışıyor. Amacı Kadir’in annesi ile ilgili daha fazla ayrıntıyı öğrenmek. Veli’ye, Kadir’in annesinin onu korktuğu için terkettiğini söylediğini hatırlatarak, neden korktuğunu sorar. Veli de annesinin Kadir’in babasından korktuğunu söyler. Ardından da “Çünkü babasının öyle bir işte parmağı var ki Kadir duysa babasını öldürür. Kadir’e babasını verdiğin an, Kadir bir katil olacak, çünkü o Kadir’in bütün acılarının sorumlusu” cevabını veriyor. Bu sırada Kadir de onları uzaktan izlemektedir.