SON TV

Çarpışma 12. son bölüm izle! Çarpışma 13. yeni bölüm fragmanında Cemre’yi bekleyen kötü sürpriz! (Çarpışma 12. son bölüm izle)

Çarpışma 12. bölüm izle! SHOW TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çarpışma, nefes kesen 12. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Çarpışma 12. son bölümde Kadir Adalı, ailesinin ölümüne sebep olanların mekanını öğrendi. Çarpışma 12. son bölümde Adalı gerçek adının Yusuf olduğunu öğreniyor. Çarpışma 12. bölümde Kadir annesini bulacak mı? Çarpışma 13. yeni bölüm fragmanını ve Çarpışma 12. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Çarpışma 12. son bölüm izle! Çarpışma 13. yeni bölüm fragmanında Cemre’yi bekleyen kötü sürpriz! (Çarpışma 12. son bölüm izle)

Çarpışma 12. bölüm izle! SHOW TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çarpışma nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00’da ekranlara gelecek. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Kadir Veli Cevher’i ele geçirmiş ve gerçek kimliğini öğreniyor.Annesin görmeye gittiği sahne izleyenleri ekranlara kilitleyecek.Adalı gerçek adının Yusuf olduğunu öğreniyor.İşte Çarpışma 12. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kadir annesini bulacak mı? Çarpışma 13.bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde…

Çarpışma’nın 12. son bölümünde Kadir annesine kavuşuyor. İzleyicilerin merakla beklediği kavuşma anı sonunda gerçekleşiyor.

Çarpışma 12. son bölümünde; Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısında Cansız’ın da parmağı olduğunu öğrenmiş ve bütün öfkesini artık ona yöneltmiştir. Yüreğinde söndürülmesi imkânsız bir intikam ateşi yanmaktadır. Kadir ile Zeynep ve Kerem ile Cemre arasındaki duygusal kırılmaların seyrini ise, bir tarafta Zeynep’in diğer tarafta Kerem’in atacağı adımlar belirleyecektir. Veli’nin Kadir’i etkisiz kılmayı düşündüğü bir planı olduğu kadar, Kadir’in de Veli’yi yakalayıp, Cansız’a ulaşmayı amaçladığı bir planı vardır. Ve şimdi, Veli’nin de içinde olduğu, Adalı – Cansız savaşı artık çok daha şiddetlenecek, bazen kazananlar kaybedecek, bazen de kaybedenler kazanacaktır. Bu savaşın içerisinde ve elbette büyük bedeller de ödenerek, Kadir’i annesi Asiye’ye götürecek bir yol da açılır. İşte Çarpışma 12. bölüm izleme linki…

ÇARPIŞMA 12. SON BÖLÜM TEKRARI İZLE (TIKLAYINIZ)

Hafta boyunca en konuşulan diziler arasında yer almayı başaran Çarpışma, yayınlanacak olan 13. yeni bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Kadir Adalı geçmişini öğrenmek için Veli Cevher’i ele geçiriyor.Adalı gerçek adının Yusuf olduğunu öğreniyor. Asiye’nin karşısına çıkması an meselesi olan Kadir Cansız’ın babası olduğunu öğrenecek mi? sorusu yeni bölümde cevabını bulacak.Haydar’ın telefonda Kadir’e Veli’ye bir şey yapmaması için bağırması Veli Cevher ölecek mi? sorusunu akıllara getiriyor.Bütün sırların ortaya çıkması beklenen yeni bölüm dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Çarpışma 13.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Çarpışma son 12.bölümde heyecan dorukta! Perşembe akşamları Show TV’de ekrana gelen Çarpışma’da izleyicileri giderek büyük bir heyecan kaplıyor. Yayınlanan bölümleri bir sonraki bölümler için hayli merak uyandıran Çarpışma güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Çarpışma 11. bölümde Kadir’in annesinin yaşadığını ve kim olduğunu öğrenen Zeynep çaresiz kalıyor ve Kadir’e gerçekleri söylemekten çekiniyordu. Kadir ise annesini bulma umudunu giderek kaybediyordu. Çarpışma’nın 12. son bölümünde Kadir annesine kavuşuyor. İzleyicilerin merakla beklediği kavuşma anı sonunda gerçekleşiyor. Çarpışma 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar…

ÇARPIŞMA 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI