SON TV

Çarpışma 3. yeni bölümde Zeynep Kadir’e annesini soruyor! Çarpışma 3. yeni bölüm 2. Fragmanı

Çarpışma 3. yeni bölümde Zeynep Kadir’e annesini soruyor! Çarpışma 3. yeni bölüm 2. Fragmanı

Çarpışma dizisinin 3. yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Çarpışma’nın 3. yeni bölüm 2. fragmanında Kadir’in (Kıvanç Tatlıtuğ) annesiyle ilgili bir detay ortaya çıktı. Zeynep, Kadir’e “Polis olunca annemi bulacağım demiştin, buldun mu?” diye soruyor.

Çarpışma dizisinin yeni bölümlerinde Kadir’in annesinin hayatta olması ve bu sır ilerleyen bölümlerde önemli bir yer işgal edecek. İşte Çarpışma 3. yeni bölüm 2. fragman..

ÇARPIŞMA 3. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Show TV’nin, Ay Yapım imzalı dizisi ‘Çarpışma’nın yayınlanan 3. yeni bölüm 2. fragmanı heyecanın bundan sonra daha da artacağının ipuçlarını verirken, izleyicilerini de meraklandırdı. Veli’nin geçmişte Kadir’e hitaben “Sana söz veriyorum, seni bütün zaaflarından paramparça edeceğim!” sözleriyle intikam yemini edip, nefretini haykırdığı tanıtımda, Zeynep, annesiyle ilgili sorusuyla Kadir’i can evinden vuruyor. Belma ile Demir’i iyiden iyiye yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sararken, Cemre de Kerem’in karşısına çıkıyor. Kerem’in “Seni gördüğüme sevindim” sözleriyle Cemre’yi şaşırttığı heyecan dolu tanıtım, aksiyon dolu sahneleriyle de dikkat çekiyor.

Çarpışma’nın Perşembe akşamı ekrana gelecek 3. Bölümünde; Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur.

Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem’in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhis için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar. Kerem’in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

ÇARPIŞMA 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem’in karıştıkları kazada, şuuru açık tek kişi Zeynep’tir. Durumu en ağır olan ise Cemre. Zeynep, baygın haldeki Kadir’i tanır ve şoke olur. Zeynep, Kadir’e yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalır. Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye gelir. Cemre ve Kerem araçlarından çıkarılıp hastaneye götürülür. Ancak, Kadir ve Zeynep’in kullandıkları araçlarda kimse yoktur. Veli, polisin işe karışması ile yeni önlemler alır ve Zeynep’in kızı Aylin’in hayatıyla ilgili çok kritik bir kararın eşiğine gelir. Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrenir ve polise bilgi verir. Belma ve Demir’i ise yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sarar. Kadir ile Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecektir.

Çarpışma dizisi Perşembe akşamları saat 20.00’de Show Tv’de ekranlara gelecek..

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN KONUSU

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı ve Uluç Bayraktar’ın yönettiği Çarpışma dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak ve Melisa Aslı Pamuk oynuyor. Çarpışma dizisinde; Kadir Adalı, karısı ve kızını bir terör eyleminde kaybetmiştir. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymaktadır ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Yapımcı : Kerem Çatay-Pelin Diştaş
İdari Yapımcı : İsmail İçen
Dizi Müzikleri: Toygar Işıklı

Çarpışma dizisi Oyuncuları

Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ
Zeynep: Elçin Sangu
Veli: Onur Saylak
Cemre: Melisa Aslı Pamuk
Kerem: Alperen Duymaz
Haydar: Erkan Can
Selim: Mustafa Uğurlu
Meral: Merve Çağıran
Belma: Rojda Demirer
Demir: Hakan Kurtaş
Galip: İsmail Demirci
Aslı: Sevtap Özaltun
Serpil: Gonca Cilasun
Ömer: Yıldırım Şimşek
Aylin: Gökçen Çiftçi
Deniz: Merve Nil Güder