SON TV

Cem Yılmaz 2 Arada ve Kaçamak filmlerinin afişlerini paylaştı!

Cem Yılmaz Twitter hesabı üzerinden paylaştığı iki afişle severlerini heyecanlandırdı. Yılmaz Kaçamak ve 2 Arada filmlerinin afişleri sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.

Cem Yılmaz 2 Arada ve Kaçamak filmlerinin afişlerini paylaştı!
  • Medya
  • 24 Ekim 2018 17:21

Yaptığı her filmle adından çokça söz ettiren ve gişede hatrı sayılır rekorlar kıran ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın iki seri filmi 2 Arada ve Kaçamak’ın afişleri yayınlandı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz Twitter hesabı üzerinden paylaştığı iki afiş için “Karakomik Filmler. KAÇAMAK v 2ARADA…Ocak’ta Sinemalarda.” yazdı.

İŞTE O PAYLAŞIM VE AFİŞLER

Bilindiği gibi Cem Yılmaz Gora ve Arog ardından Arif V 216 filmini beyaz perdeye taşımış, film kendisine 2018’in rekorunu getirmişti. Bunun üzerine 4 filmden oluşan ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilk iki filmi ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ için tüm hazırlıkları sona erdirmişti. Senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı Karakomik Filmler serisinin ilk ikisi için çalışmalar başladı. Dört orta metraj filmden oluşacak serinin ilk iki filmi ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ olacak. Serinin ilk iki yapımı için film ekibi, İstanbul’da ‘kamera’ dedi. Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerin çekimleri eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Her iki filmde de farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncular ve teknik ekip, İstanbul ve Bodrum’da çekimlere devam edecek.

Cem Yılmaz Kimdir ?
Cem Yılmaz Kimdir ?
Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu’nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000’den fazla kez sahneye çıktı. 1998’de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

Çeşitli reklam filmlerinde de oynamıştır.İlk olarak Panasonic marka cep telefonlarının reklam filmlerinde oynamıştır.Daha sonra askere gitmeden önce, içinde askere gitmeyi de konu eden Mavi Jeans reklamlarında oynadı.Bundan sonra sırasıyla, Telsim reklamlarında, Doritos, Opet ve Türk Telekom reklamlarında oynadı.

“CMYLMZ Fikir Sanat” Cem Yılmaz’ın kurmuş olduğu sinema, televizyon, sahne ve diğer medyalar için yapımlar tasarlayan ve uygulayan bir fikir-sanat üretim şirketidir. G.O.R.A ve Hokkabaz filmlerinde beraber çalıştığı Can Yılmaz senarist ve yapımcı; yönetmen yardımcılığı yapmış Murat Dündar yapım sorumlusu ve yardımcı yönetmen olarak Fikir Sanat’ın ekibini oluşturmakta.

ETİKETLER: