SON TV

Cemal Kaşıkçı’nın son görüntüleri ortaya çıktı!

Suudi Arabistan konsolosluk binasında öldüğü açıklanan Cemal Kaşıkçı'nın son görüntüsü ilk kez yayınlandı. İşte Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldüğü güne ait görüntüler ve çarpıcı bilgiler...

Cemal Kaşıkçı’nın son görüntüleri ortaya çıktı!

Suudi Arabistan konsolosluk binasında çıkan arbedede öldüğü açıklanan Cemal Kaşıkçı’nın son görüntüsü ilk kez yayınlandı.

AÇIKLAMA GECE YARISI 01.05’TE GELDİ

Dünyanın 17 gündür beklediği açıklama, gece yarısı saat 01.05’te geldi. Suudi Arabistan devlet televizyonu, gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın İstanbul Başkonsolosluğu’nda çıkan ‘kavga’da öldüğünü dünyaya duyurdu. Riyad yönetimi, cinayeti Kral Selman’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptığı telefon görüşmesinden dakikalar sonra kabul etti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmeden önceki son görüntüleri de bugün ortaya çıktı.

Görüntülerde, sabaha karşı 04.58’de Cemal Kaşıkçı ve nişanlısı Hatice Cengiz’in eve girdiği görülüyor. Daha sonra evden ayrılan Kaşıkçı ve nişanlısı saat 12.17’de tekrar eve giriş yapıyor.

Suudi Arabistan yönetimi, 2 Ekim’de İstanbul Başkonsolosluğuna girdikten sonra haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın “konsolosluk binasında yaşanan arbede sonucunda öldüğünü” açıklamıştı.

A Haber