SON TV

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar? 28 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatı bugün ne kadar oldu? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki son dakika gelişmelerini, anlık tabloları ve uzman yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte 28 Ekim güncel çeyrek, tam, yarım altın fiyatları..

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar? 28 Ekim çeyrek altın, gram altın fiyatları

Altın fiyatları ile ilgili vatandaşların ilgisi ve aramaları son dakika hız kesmeden devam ediyor. Yatırım amaçlı çok tercih edilenlerin başında gelen ve fiyatlarında değişimler gözlenen gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor. 28 Ekim Pazar çeyrek altın ne kadar oldu?

Döviz kurlarının inişli çıkışlı grafik sergilediği son zamanlarda altın fiyatları ile ilgili son dakika araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşların “Çeyrek altın ne kadar” sorusu üst sıralarda yer alıyor. Türk halkı için hem yatırım hem de hediyeleşmek için kullanılan ve önemli bir yere sahip olan altın fiyatları yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gram, çeyrek altın, yarım, tam ve Cumhuriyet altını fiyatları en güncel şekilde haberimizde..

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

Altın fiyatları hem düğün ve nişan gibi törenlerde hediye etmek için hem de birikim yapmak için araştırılan konular arasında yer alır. Ülkemizde dolar ve euro gibi dövizlerden daha çok altın yatırımı yapılır.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Vatandaşlar gram altın fiyatları konusunda araştırmalarını arttırdı. Çeyrek altın fiyatlarının artmasından sonra gram altına talep oldukça arttı, gram altın 28 Ekim Pazar sabah saatlerinde 221,75 TL’den alınırken 221,82 TL’den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

Çeyrek altın hiç şüphesiz ülkemizde en çok tercih edilen altın türlerinden hatta altın denilince birçoğunun aklına hemen çeyrek altın gelir. Yastık altı altını olarak değerlendirilen altınların çoğu çeyrek altındır. Çeyrek altın bu sabah 356,02 TL’den alınırken 364,64 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın daha çok birikim için kullanılır. Düğünlerde de gelin ve damadın aile fertleri, yakın arkadaşları tarafından takı olarak takılır. Vatandaşlar yarım altın konusundaki araştırmalarına devam ediyor. Yarım altın bu sabah 709,81 TL’den alınırken 729,28 TL’den satılıyor.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın da tıpkı yarım altın gibi çok sık olmasa da birikim ve yatırım amacıyla tercih edilir. Yarım altın fiyatlarını da araştıran bireyler tam altınlarını kolay kolay bozdurmaz. Tam altın bu sabah saatlerinde 1.468,57 TL’den alınırken 1.507,62 TL’den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler vardır. Cumhuriyet altını ve çeyrek altın uzun vadeli birikim aracıdır fakat Cumhuriyet altını hem gram olarak daha ağır hem de daha pahalı olduğundan çok daha uzun vadeli değerlendirilir, ömürlüktür. Kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah 1.509,00 TL’den satılıyor.