SON TV

Cinsel istismar haberleriyle gündeme gelen Survivor Ecem Karaağaç kimdir? İşte Ecem Karaağaç hakkında merak edilenler

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç cinsel istismar haberi ile gündeme gelmişti... Survivor öncesi kendisine enerji yüklemesi yapacağını söyleyen kişinin cinsel istismarına uğrayan Ecem Karaağaç kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir? İşte Ecem Karaağaç'ın yaşadığı olay ile ilgili detaylar…

Cinsel istismar haberleriyle gündeme gelen Survivor Ecem Karaağaç kimdir? İşte Ecem Karaağaç hakkında merak edilenler

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç hakkında dün gündeme bomba gibi düşen son dakika haberinin ardından, cinsel istismar olayı ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Yaşanan ilginç olay dün “Bu kadar saflığa pes” dedirtmiş ve sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Survivor’da onu birinci yapacağını iddia eden ve “Sana enerji yüklemesi yapacağım” diyerek Karaağaç’a cinsel istismarda bulunan bir şahıstan bahsedilmişti. Bugün Ecem Karaağaç’ın arkadaşı konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya üzerinden ilan eden Ecem Karaağaç’a bir takipçisi, “Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” diye mesaj attı. Karaağaç, teklifi kabul edip kendisine tavsiye edilen kişiyle buluştu.

Survivor’da yarışan Ecem Karaağaç’ın istismar edildiğini açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Televizyon ekranlarının çok izlenen yarışması Survivor’da yarışan Ecem Karaağaç ile ilgili bir son dakika haberi daha geldi. Karaağaç yarışmaya birinci olmak umudu ile katıldıktan sonra kendisine bir kişiden mesaj gelmiş ve her şeyin başlangıcı olan o mesaj aynı zamanda Ecem Karaağaç için kabusun da başlangıcı olmuştu.

ECEM’İN ARKADAŞI CANLI YAYINDA KONUŞTU!

Survivor yarışmacısı olan Sahra Işık, arkadaşının başına gelen olay ile ilgili şöyle konuştu “Yaşanan saflık değil, eğer doğruysa…”

İşte dikkat çeken haberin detayları…

“SURVIVOR YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLURSUN”

Ecem Karaağaç, Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya üzerinden ilan etti. Bu paylaşımını gören bir takipçisi ise Ecem Karaağaç’ın birinci olabileceğini iddia ederek bir teklifte bulundu. Söz konusu şahıs Karaağaç’a, “Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” diye mesaj attı. Ecem, bu mesajla birlikte büyük bir hata yaptı.

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç, Survivor’da birincilik karşılığında teklifini kabul edip kendisine tavsiye edilen kişiyle buluştu. Ancak tavsiye edilen sözde “Enerji yükleyen” şahısın niyeti başkaydı. Sözde uzman kişi, enerji verme vaadiyle Ecem’le defalarca cinsel birliktelik yaşadı. Enerji yükleme” karşılığı birlikte olma bir süre devam etti.

Sözde uzman kişi, enerji verme vaadiyle Ecem’le defalarca birlikte oldu. Yarışmaya katılan ve kısa süre sonra elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığını anlayınca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. İstismar edildiğini söyleyen Ecem Karaağaç, o şahsın cezalandırılmasını istedi.

Survivor’dan Sahra, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında konuya ilişkin arkadaşı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“AKLIM MANTIĞIM ALMIYOR”

Sahra, program sunucularının Ecem Karaağaç’ın başına gelen olayı hatırlatması üzerine şöyle konuştu: “Haberi okuyunca şoka girdim inanamadım. Ecem’i aradım ama açmadı. Bu haber nasıl çıktı çok merak ediyorum. Çok şaşırdım inanamıyorum aklım mantığım almıyor. Ecem sakatlık yaşadığı için çok erken yarışmadan ayrıldı.

“ÖZÜR DİLEYEREK…”

“Çok samimi arkadaş değildik. Yanlış ve art niyeti olmayan biriydi ama bu saflığın farklı bir boyutu. Ecemi arayarak sana biri kumpas mı kurdu diye soracaktım. Ecem şampiyonluğa odaklanan biri değildi ve iddiası yoktu. Keşke telefonu açsaydı da bu olay nasıl oldu diye sorsaydım. Çok üzücü kimsenin başına gelmesini istemem. Bu saflık değil farklı bir boyut olay gerçekten doğruysa bu salaklık oluyor. Çok Özür dileyerek bu cümleyi kuruyorum.”

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç ismi Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının dolu dizgin gittiği bu günlerde yine gündem oldu. Adını ilk olarak Göz6 yarışması ile duyduğumuz Ecem Karaağaç, sonrasında katıldığı Survivor 2018’e erken veda etmişti. Peki Ecem Karaağaç kimdir, kaç yaşındadır? Ecem Karaağaç nerelidir? İşte Ecem Karaağaç hakkında merak edilenler…

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Lise 3. Sınıfta Amerika’ya giden Karaağaç, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. Ecem Karaağaç, Futbol oynuyor, fitness ile uğraşıyor, boks yapıyor. 6 yaşından beri spor yapıyor. 7 yıl profesyonel olarak basketbol oynamış. Öncesinde 3 yıl profesyonel yüzücüymüş. Okçuluk ve binicilik yapıyor. Bunları da hobi olarak değil ileri düzeyde yapıyor.

Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kadın yarışmacıdan biriydi. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler’e kaptırmıştı.

0/5 (0 Reviews)