SON TV

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İdris Baba Çukur’a dönüyor! Çukur 52. son bölüm izle

Çukur 52. son bölüm dün akşam izleyenleriyle buluştu. Çukur 52. son bölümde Koçovalılar ile Karakuzuların karşı karşıya geliyor. Çukur 52. son bölümün yayınlanmasının ardından Çukur 53. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Çukur 53. yeni bölümde İdris Baba, Çukur 52. son bölüm ve 53. yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Çukur 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İdris Baba Çukur’a dönüyor! Çukur 52. son bölüm izle

Çukur 52. son bölüm dün akşam ekrana geldi. Çukur dizisinin heyecanla beklenen 52. son bölümünde İdris baba, Karakuzular’ın Çukur’a geri döneceğini öğreniyor.

Çukur 52. son bölümde (2. yeni sezon 19. bölüm) İdris Baba yuvasına dönüyor. Öte yandan vicdan azabı çeken Metin’in Yamaç ile yüzleşmesi 52. son bölüme damga vurdu.

Çukur 52. son bölümün yayınlanmasının ardından Çukur 53. yeni bölümden ilk sahne ekrana geldi.

Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 19. bölümünde(52. son bölüm); Yamaç ve İdris’in ortak kararı ile Karakuzular Çukur’a geri dönüyor. Cumali ve Varolu öfkeden deliye dönüyor. İdris ilk defa torunu ve gelinini öldüren Çeto ile karşı karşıya gelirken, Karakuzuların üstünde bir güç olduğu şüphesi giderek netlik kazanıyor. Cumali ve Vartolu önemli bir sürprizi açığa çıkarıyor. Metin’in vicdan azabı kendisini tüketirkenYamaç ile yüzleşmesi heyecanın dozajını en üst seviyeye çıkarıyor. Peki Çukur’un 52. son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 53. bölüm fragmanı geldi mi?

Çukur 52. son bölümü ile Show TV’de seyirci karşısına çıktı. Çukur 2. yeni sezon 19. bölümde; İdris, Karakuzular ile ilgili gelen teklifi geri çeviriyor. Sena Fikret olarak bildiği Mahsun ile yüzleşiyor. Yamaç’ın yaptığı şaka Emmi’nin aklını başından alıyor. Yamaç ve Meliha ilk kez karşı karşıya gelirken Yamç’ın sözleri Meliha’yı şoke ediyor. Yamaç ve İdris Karakuzular ile ilgili aldıkları kararı Cumali, Seli,m ve Vartolu’ya açıklarken gerilim artıyor. Çukur 53. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Çukur 52. son bölüm izleme linki…

ÇUKUR 52. SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR 53. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR 52. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? ÇUKUR 52. BÖLÜM ÖZETİ…

Karakuzular Çukur’a girer. Onları Yamaç ve diğerleri karşılar. Çeto, Yamaç’a Çukur Karakuzular’ın değil, Koçovalılar’ın değil. Çukur kimin yahu?” der. Olaydan bir gün önce İdris ve Emmi’nin gittikleri yerde bulunanlar arasında Çeto da vardır. İdris orada bulunanların tek tek kim olduğunu bilir ancak Çeto’yu tanıyamamıştır. İdris’e ne istediklerini anlatırlar. Olayın iç yüzü bambaşkadır. Çeto teklifi yapanlara gözdağı verir ve onlardan birini Baykal diye biri ile görüştürür.

İDRİS TEKLİFİ GERİ ÇEVİRİYOR

Karakuzular’ın Çukur’a geri dönecekleri İdris’e söylenir. İdris teklifi kabul etmez. Oradakiler şoke olur. İdris ve Emmi yolda bundan sonra neler yapacaklarını planlar. Selim, Yamaç’a Metin’in ihaneti için birşeyler yapıp yapmayacağını sorar. Yamaç, Metin’in pişmanlığını söyleyerek birşey yapmayacağını söyler. Selim Yamaç’ın yanından çıktıktan sonra Sena’yı telefonla arar. Telefon çalar ancak Sena cevap vermez. İdris Meliha’nın evine gider. Meliha’ya Yamaç’ın geleceğini söyler. Meliha da “ev senin” der.

YAMAÇ, EMMİ’YE ŞAKA YAPIYOR

Emmi, Yamaç’ın yanına gelir. Yamaç Emmi’ye şaka yapar. Emmi çok kızar. Yamaç onunla şaka yapmayı özlediğini söyler. Emmi, “hadi kalk gidiyoruz” diyerek İdris’in onu beklediğini söyler. Bu arada Selim, Sena’nın evine gelir. Sena elinde silahla koltukta oturmaktadır. Selim, Mahsun’un ona birşey yapıp yapmadığını sorar. Sena, yaşananları ve Mahsun’un ona söylediklerini anlatır.

MELİHA VE YAMAÇ KARŞI KARŞIYA

İdris, Meliha’ya Çukur’un bana ihtiyacı yok derken Meliha ona Çukur’un onun için ne anlama geldiğini anlatırken kapı çalıyor. Kapıyı açan Meliha karşısında Yamaç ve Emmi’yi bulur. Yamaç “siz kimsiniz?” dediğinde Meliha da babana bir ara sorarsın der ancak Yamaç’ın “tesbihinin danesi ben olaydım, yanında duraydım” sözlerini duyunca Meliha şoke olur ve onları içeri davet eder. İdris, Yamaç’a Karakuzular’ın Çukur’a geri döneceğini söyleyerek planını anlatır. İdris’in söyledikleri Emmi’yi şoke eder. Emmi durumu anlamaya çalırken Yamaç ona sabretmesini ve yarın öğreneceğini söyler.

YAMAÇ İDRİS’İN KARARINI DİĞERLERİNE AÇIKLIYOR

Emmi ile beraber Cumali, Selim ve Vartolu Yamaç ve İdris’in olduğu güvenli eve giderler. Yamaç, Karakuzular ile ilgili babasının aldığı kararı onlara anlatır. Cumali ve Vartolu “olmaz öyle şey” diyerek ayaklanır. Cumali Yamaç’ın üzerine yürür ancak İdris’in uyarısıyla geri adım atar.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.65 izlenme oranı (rating), 19.65 izlenme payı (share), AB’de 8.54 izlenme oranı (rating), 18.92 izlenme payı (share), Total’de ise 9.38 izlenme oranı (rating), 19.80 izlenme payı (share) elde etti.

KOÇOVALILAR İLE KARAKUZULAR YENİDEN ÇUKUR’DA!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi nefesleri kesti. Çukur’a geri dönen Karakuzular ile Koçovalılar karşı karşıya geldi. İki taraf arasında devam edecek mücadele şimdiden büyük merak uyandırdı.

‘Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde İdris ile yüzleşen Çeto’nun isteği izleyenleri şaşırttı. Yamaç ve İdris, Cumali ile Vartolu’nun sert çıkışlarına rağmen Çeto’nun Çukur’a dönme talebini kabul etti. Bölümün final sahnesinde mahallenin kahvesi önünde Koçovalılar ile Karakuzuların karşı karşıya geldiği an seyircileri soluksuz bıraktı. Yamaç’ın yanında çok az adam gören Çeto’nun, “Bu mahalle kimin?” sorusu karşısında Çukur’un çocuklarının cevabı ağır oldu. Bir anda kahvenin yakınındaki binalardan aşağı dalgalanan Çukur bayrakları karşısında şoke olan Çeto’yu Yamaç, “Çukur’uma hoşgeldiniz!” sözleriyle karşıladı.