SON TV

Çukur 58. son bölümde büyük şok! Çeto ölüyor! Çukur 58. son bölüm tek parça izle!

Çukur 58. son bölümü ile Show TV'de seyirci karşısına çıktı. Çukur 58. son bölümde; Çeto, Mahsun'un öldüğünü öğrenince şoka giriyor. Koçovalılar'dan intikam almak için yemin ediyor. Hemen harekete geçen Karakuzular herkesi göz hapsine alarak adım adım takip ediyor. Çukur 58. bölümde Çeto'nun vurulma sahnesi diziye damga vurdu. Peki Çukur 59. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Çukur 58. son bölüm izleme linki...

Çukur 58. son bölümde büyük şok! Çeto ölüyor! Çukur 58. son bölüm tek parça izle!

Çukur 58. son bölümü ile ekrana geldi. Çukur, 58. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Çeto’nun ölümü, izleyen herkesi şoke etti. Çukur dizisinin 58. bölümünü haberimizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Çukur dizisinin yayınlanan 58. son bölümünde (2. yeni sezonunun 25. bölüm); Çeto, Mahsun’un öldüğünü ve sebebinin de Koçovalılar olduğunu söylüyor. Koçovalılar’ın soyunu kurutmaya kararlı olan Çeto, Karakuzular ile birlikte onlara saldırıyor. İdris Koçovalılar’a saldıran Çeto’ya karşı Çukur’daki herkesten yardım istiyor. Peki Çukur’un 58. son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 59. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

ÇUKUR 58. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE (2. SEZON 25. BÖLÜM) 

ÇUKUR 58. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 58. BÖLÜM ÖZETİ…

Show TV ekranında izleyicilerle buluşan Çukur dizisinin 58. bölümünde nefesler tutulmuş ve dizide neler olacağı merakla bekleniyordu.

Çukur dizisinde izleyicileri şok eden bir gelişme yaşandı ve 2. sezonda diziye Çeto karakteriyle katılan Erkan Avcı, diziye veda etti.

İzleyiciler için diğer büyük şok ise Çeto’yu kardeş gibi bildiği Mahsun’un öldürmesiydi…

Çeto, Yamaç tarafından kıstırıldı. Ancak Mahsun gelip olaya müdahale etti. Kurşunu biten ve silahını da atan Yamaç, Mahsun’un karşısında savunmasız kaldı. Bu sırada Vartolu ve Cumali de gözüktü.

Mahsun, “Bugün burada her şey bitecek. Kuzular da bitecek! Sen de biteceksin” diyerek silahını Çeto’ya doğrulttu ve onu herkesin şaşkın bakışları arasında öldürdü. Ancak Mahsun, silahını Çeto’ya doğrulttu ve karnından vurarak öldürdü.

Çukur takipçileri için Çeto’nun bu şekilde diziye vedası büyük bir şok oldu. Erkan Avcı, sezon başında katıldığı Çukur dizisine veda ederek, diziden ayrıldı.

Mahsun, Çeto’nun dolduruşuna gelip babasını öldürdükten sonra büyük bunalıma girmişti. Ancak kimse onun Çeto’yu öldürmesini beklemiyordu…

Sena ve Selim, Aliço’nun da yardımıyla Mahsun’un babasını bulur. Çeto, Mahsun’u kaybetmemek için Sena ve Selim’in bir oyunun olduğunu söyler. Mahsun, bunun gerçek olup olmadığını öğrenmek ister. Babasının evine gider. Arabasında otururken babasının evinde Sena ve Selim’i görünce artık şüphesi kalmamıştır.

ÇETO’YU ŞOKE EDEN HABER

Mahsun ormanlık alanda bir banka çöker. Ellerinde babasının kanıyla. Meçhul kişi arabadan silahını alır ve Mahsun’un arkasından yaklaşır. Silahını Mahsun’a doğrultur. Bu sırada Remzi, Çeto’nun yanına gelir. Mahsun’un Kadir’i öldürdüğünü söyler. Çeto Mahsun’u sorunca Remzi onun kendisini öldürdüğünü söyler. Çeto duyduklarına inanamaz. Yere yığılır. Mahsun ölemez diyerek fenalık geçirir.

ÇETO’NUN İNTİKAM YEMİNİ

Bu sırada Çeto’nun yanından çıkan Remzi meçhul kişinin yanına giderek dediğini yaptığını söyler. Çeto’nun yanına gelen Karakuzular ne olup bittiğini anlamaya çalışırlar. Ona ne olduğunu sorunca Mahsun’un öldüğünü söyler. Koçovalılardan intikam almak için onlarla beraber yemin eder.

MAHSUN’UN BÜYÜK PİŞMANLIĞI

Sena ve Selim’in ayrılmasından sonra Mahsun babasının evine gidip kapıyı çalar. Kapıyı açan babası geldiği için çok mutlu olur. Mahsun babasını bıçaklar. Babasının “neden” sözlerine karşılık “sen iyi biliyorsun neden” der ancak bu sırada annesini gören Mahsun, Kadir’in gerçekten babası olduğunu anlar. Gözyaşları içerisinde ona yardım etmeye çalışır ancak Kadir son nefesini verir.

ÇUKUR 59. YENİ FRAGMANI GELDİ Mİ?

Çukur 59. yeni bölüm fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

ÇUKUR 59. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mahsun’un annesi Kadir’in öldüğünü anlayınca feryat ederek gözyaşlarına boğulur. Annesini teselli etmeye çalışsa da o gücü kendinde bulamaz. Annesini gözleri yaşlı ardında bırakarak evden ayrılır. Bu sırada meçhul kişi onu uzaktan gözler ve peşinden gider.

MELİHA İDRİS’İ ARIYOR

Oğulları ile pazara çıkan İdris’i Meliha telefonla arar. Mediha evde birilerinin olduğunu söyler. İdris, işi çıktığını söyleyerek onlardan ayrılır. Karakuzular intikam için harekete geçmiştir. İdris’in evini gözetlerler. İdris Meliha’nın yanına gelir. İdris ne olduğunu sorar. Meliha olan biteni anlatır. Meliha ile birlikte onun evine girer. Ev darmadağındır. İdris bütün odaları kontrol eder ve Meliha’ya içeri girmesini söyler.

Karakuzular herkesi göz hapsine almışlardır.