SON TV

Çukur 62. son bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıktı! (Çukur 62. son bölüm izle)

Çukur’un dün akşam ekranlara gelen 62. son bölümünde ekran başındakilerin haftalardır heyecanla beklediği büyük sır açığa çıktı. Çukur 62. son bölümde Yüzüklü’nün Yücel olduğu ortaya çıkarken, son bölümün finalinde Yücel’in Akşın’ı kaçırdığı an izleyicileri şoke etti.

Çukur 62. son bölümde Yüzüklü’nün kim olduğu ortaya çıktı! (Çukur 62. son bölüm izle)

Çukur’un dün akşam yayınlanan 62. son bölümünde geçtiğimiz hafta sahte Baykal’ın vurulmasıyla gizemini koruyan Yüzüklü’nün kim olduğu gerçeği ortaya çıktı.

Çukur dizisinin 62. son bölümünde Aliço, sahte Baykal’ı vuran kişinin bulunduğu yerde yüzük bulması Yüzüklü’ye olan merakı artırırken, bu kişinin Yücel olması izleyicileri şoke etti.

İdris ve Meliha’nın, Gül Pavyonu’na dönerek geçmiş günlere gittiği bölümde Yücel’in, Meliha’ya aşık olan Edip’in oğlu olduğu görüldü.

Çukur son bölümdeki diğer flashback sahnelerinde Yücel’in hem Karakuzuları hem de Uluç’u planına dahil ettiği görülürken, Koçovalılarla ilgili pek çok bilgiyi de Aliço’dan öğrendiği ortaya çıktı.

ÇUKUR 62. SON BÖLÜM İZLE

Timsah’ın Cumali’yi kaçırması tüm dengeleri alt üst ederken ve Çukur’a yeni bir düşman kazandırırken, Cumali’nin yardımına Vartolu Salih ile Medet’in yetişmesi, izleyicileri de şaşırttı.

Vartolu Salih’in “Borcumu ödemeye geldim” sözleri, Salih’in geçmişte onu ve Medet’i Cumali’nin kurtardığı gerçeğini unutmadığını gözler önüne serdi. Ancak Timsah’la Vartolu Salih ve Medet de baş edemedi ve Timsah, ikiliyi de Cumali gibi alıkoydu.

Yamaç, Selim ve Aliço başta olmak üzere herkesin harekete geçtiği bölümde aksiyon sahneleri nefesleri keserken bir tırın önüne bağlanan Vartolu Salih, Cumali ve Medet’i Damla kurtardı.

Çukur 62. son bölümün finalinde Yücel’in, annesi ve Acar’ın mezarının başındayken Akşın’ı kaçırdığı an ise tansiyonu yükseltti.

Koçovalılar’ın, ailelerinden birini daha kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalacağı gelecek bölümde “Akşın kurtulabilecek mi?” sorusunun cevabı merakla beklenecek.