SON TV

Çukur dizisine damga vuran şarkılar

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin müzikleri herkesin dilinde... İşte daha önce duyulmamış şarkıları bile meşhur kılan Çukur dizisinde çalan şarkılar...

Çukur dizisine damga vuran şarkılar

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Ercan Kesal gibi isimlerin rol aldığı ve ilgiyle takip edilen Çukur dizisinin 2. sezon 16. bölümü üç haftanın ardından seyirciyle buluştu. Çukur’un çekimlerinin yapıldığı Balat semti ziyaretçi akınına uğrarken dizide çalan şarkılarda müzik listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Dizinin dün akşamki yayınında çalan iki şarkı daha bölüme damga vurdu.

İşte Çukur dizisine damga vuran şarkılar…

Melek Mosso – Keklik Gibi

Ender Balkır – Ruhumda Sızı

Eypio – Gömün Beni Çukura

Eypio dizide çalan şarkıları için, “Çukur’un dünyası yabancı olmadığım bir dünya. Bir Zeytinburnu çocuğu olarak Zeytinburnu da benim çukurum. Şarkıyı yazarken kendi mahallemi düşündüm. Şarkıyı herkes çok sevdi ve dizi için iyi bir fon oldu. ‘Çukur’ rap müziğin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için de iyi bir platform oldu. İnsanlar bir şarkı ile ne kadar çok şey anlatılabildiğini gördü. Dizi sokakta geçince sokağın müziği olmazsa olmazdı” diyor.

Gazapizm – Heyecanı Yok

Ceylan Ertem – Zalım

Ceza – Türk Marşı

Musa Eroğlu – Mihriban

Kubilay Aka & Hayko Cepkin – Gamzendeki Çukur

Melek Mosso – Hiç Işık Yok

Barış Manço – Alla Beni Pulla Beni

Allame – Kısır Döngü

Cengiz Özkan – Bir Ay Doğar

Gazapizm & Cem Adrian – Kalbim Çukurda

Can Güngör – Yalnız Ölmek

Ümit Besen – Nikah Masası

Replikas – Yaş Elli

Nida Ateş – Akşam Olur Karanlığa Kalırsın

Ali Baran – Mihriban

ETİKETLER: