SON TV

Çukur yeni sezon 56. son bölümde Çeto ve Karakuzular gafil avlandı! (Çukur 56. son bölüm izle) Çukur 2. yeni sezon 23. son bölüm

Çukur 2. Sezon 23. Bölümünde; (Çukur 56. Bölüm); Çukur’da sular durulmuyor. En yakını olan Mahsun’la yolları ayrılan Çeto, tek başına Koçovalılardan intikam almaya çalışacak. Çeto’nun zayıf düşmesinden faydalanmak isteyen Cumali, Karakuzulara son darbeyi vurmak için kendi planını yapacak. Cumali’nin Meke sayesinde ulaştığı önemli bir sır, Çeto’yu Koçovalılar karşısında zor durumda bırakacak. Baykal adının yeniden ortaya çıkması kafaları karıştıracak. Bu sırada Selim ve Sena, Mahsun’un geçmişiyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşacak. Çukur 56. son bölümde Akşın ile Celasun’un düğününün ardından Çukur’da sürpriz bir düğün gerçekleşecek. Geçmişte yaşanan büyük saldırının yaraları hala kapanmamışken bu düğünde yaşanacaklar ekran başındakilerde merak uyandıracak. Çukur 56. son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

Çukur yeni sezon 56. son bölümde Çeto ve Karakuzular gafil avlandı! (Çukur 56. son bölüm izle) Çukur 2. yeni sezon 23. son bölüm

Çukur yeni sezon 56. son bölümünde; (Çukur 2. Sezon 23. bölüm); Çukur’da sular durulmuyor. En yakını olan Mahsun’la yolları ayrılan Çeto, tek başına Koçovalılardan intikam almaya çalışacak. Çeto’nun zayıf düşmesinden faydalanmak isteyen Cumali, Karakuzulara son darbeyi vurmak için kendi planını yapacak. Cumali’nin Meke sayesinde ulaştığı önemli bir sır, Çeto’yu Koçovalılar karşısında zor durumda bırakacak. Baykal adının yeniden ortaya çıkması kafaları karıştıracak. Bu sırada Selim ve Sena, Mahsun’un geçmişiyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşacak. Akşın ile Celasun’un düğününün ardından Çukur’da sürpriz bir düğün gerçekleşecek. Geçmişte yaşanan büyük saldırının yaraları hala kapanmamışken bu düğünde yaşanacaklar ekran başındakilerde merak uyandıracak.

Çukur dizisinin 2.(yeni) sezon 56. son bölümü, izleyenleri ekrana kilitledi. Çukur 56. son bölümde Koçovalılara ihanet eden kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Çukur’da kızı Damla’yı Cumali ile evlendiren Uluç, Baykal’ın adamı çıktı. Çukur 56. son bölüm son sahnede düğünden çıkar çıkmaz kuytu bir yere giden Uluç siyah cipe biniyor. Siyah cipteki yüzüklü kişi ise Uluç’u Koçovalıların evlerine kadar girdiği için tebrik ediyor. İşte Çukur 56. son bölüm final sahnesi ve yaşananlar.

Show TV’de izleyiciyle buluşan Çukur’un 56. son bölümünde Yamaç’ı karşısına alan Cumali, “Cumali Koçovalı bugünden sonra evli bir adam olacak” dedi.

Evlilik teklifinin cevabını almak için Yıldız’ın yanına giden Cumali beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. Aldığı tepki karşısında sinirlenmeye başlayan Cumali, Yıldız’ın kesin tavrını görünce arkasını dönüp gidiyor.
Çocukken saklandığı sandalın başına giden Mahsun, Sena’ya Çeto ile tanışma hikâyesini anlatıyor.

ÇUKUR 56. SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR 57. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İşte 56. son bölümde yaşananlar;

Cumali Yıldız’ın karşısına çıkıyor

Yıldız’la evlilik teklifinden sonra sohbete başlayan Cumali ilk zamanların üstünden geçiyor. Sohbet sırasında Cumali Koçovalı’ya asla erişemeyeceğini ve böyle aşların sadece filmlerde olduğunu söyleyen Yıldız, Cumali’nin tepkisi ile karşılaşıyor. Daha açık konuşmaya başlayan Yıldız beraber olmalarının imkânsız olduğunu söylüyor.

Uluç Damla’ya Cumali ile evlenmesini söylüyor

İdris’le yaptığı konuşmasının konusunu nasıl açacağını bilemeyen Uluç, Damla’nın karşısında gevelemeye başlıyor. Uluç’tan açık konuşmasını isteyen Damla, Cumali’ye istenileceğini duyunca konuyu dalga vuruyor ama ciddi olduğunu anlayınca tepki ile karşılıyor. Uluç’un istemediği işlere bulaşmasını zor kabul ettiğini anlatan Damla böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini ekliyor. Damla’yı ikna etmeye çalışan Uluç ise her şeyin formalite olduğunu söylüyor. Olan biteni camdan izleyen Karaca ise Sultan’a Uluç’tan rahatsız olduğunu söylüyor.

Çeto takip ediliyor

Çeto’nun peşine takılan Kemal, onları depoya kadar takip ediyor. Gelen sesler sonrası duraklayan Çeto, Avni’nin biz hallederiz sözü ile yoluna devam ediyor. Avni liderliğinde ilerleyen Karakuzlar, Kemal’in sürpriz girişi ile ne olduğunu şaşırıyor. Tüm adamları tek başına tek tek dövmeye başlayan Kemal elindeki silahı kaybedince daha da sinirleniyor. Aşağı kattan etrafa sıkan Karakuzu da gelen bot ile bayılınca Avni ve Kemal baş başa kalıyor. Çeto’nun hareketi sonrası Kemal’e saldıran Karakuzular Kemal tarafından dövülür.

Çeto Bayka Bey ile görüştü

Baykal ile buluşmaya yata giden Çeto’yu Baykal’ın adamı karşılıyor ve Baykal hazır olduğundan kendisiyle görüşeceğini söylüyor. Baykal’ın hazır olmasını bekleyen Çeto ise çocukluğuna dönüyor. Baykal’ın adamı hazır olduğunu söyleyince Çeto içini dökmeye başlıyor. Her şeyini kaybettiğini söyleyip sinirlenmeye başlayan Çeto, Mahsun’u asla kaybetmeyeceğini söylüyor. Konuşması biten Çeto, Baykal’ın adamının kamaraya girip eline telefonu alması ile neye uğradığını şaşırıyor. Çeto kendisi ile dalga geçildiğini düşünüp sinirden çılgına dönüyor.

Cumali Yamaç’a açıldı

Yamaç’ı karşısına alan Cumali, “Cumali Koçovalı bugünden sonra evli bir adam olacak” dedi.
Cumali’nin söylediği karşısında çok sevinan Yamaç birden kalkıp oyanamaya başladı.

Celasun’un yarası

Celasun’u bir kenara çeken Karaca, Akşın’ın yüzüne bakmamasının hesabını soruyor. Olan biten yüzünden zaman ayıramadığını söyleyen Celasun, Karaca’nın herkes sevdiğine zaman ayırıyor sözü sonrası konuşmayı bitirmeye çalışıyor. Sorunu öğrenmekte kararlı olan Karaca ise Celasun’a cevabı almadan şuradan şuraya gitmeyeceğini söylüyor. Herkesin Akşın’la ilgilendiğini söyleyen Celasun, kimsenin kendisine ne yaşadığını sormadığını söylüyor. Celasun içindeki yarayı açmaya başlayınca Karaca kendisini affetmesini söylüyor.

Mahsun’un geçmişi!

Mahsun, Sena ile birlikte Çeto ile ilk tanıştıkları yere gidiyor. Çocukken saklandığı sandalın başına giden Mahsun, Sena’ya Çeto ile tanışma hikâyesini anlatıyor. Çocukken adını hatırlamadığı için kendisine adını Çeto’nun koyduğunu söyleyen Mahsun isminin anlamını anlatıyor. Geçmişini hatırlamadığını ama sadece annesinin sesi ile adını duyduğu rüyalar gördüğünü anlatan Mahsun geçmişine hatırladığı diğer şeyinse kırmızı elma olduğunu söylüyor.

Yıldız, Cumali’nin teklifini reddediyor!

Evlilik teklifinin cevabını almak için Yıldız’ın yanına giden Cumali beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. Aldığı tepki karşısında sinirlenmeye başlayan Cumali, Yıldız’ın kesin tavrını görünce arkasını dönüp gidiyor. Cumali’nin gittiğine emin olan Yıldız ise köşede ağlamaya başlıyor. Yıldız’ın bu kesin tavrının sebebi ise Sultan’ın olaya el atması çıkıyor.

Aliço takipte

Yamaç’ın emri ile Sena’nın evini izlemeye koyulan Aliço beklemediği bir şeyle karşılaşıyor. Aliço, Sena’nın Mahsun’un arabasından indiğini ve Selim’in arabasına bindiğini görünce şaşırıp kalıyor. Cumali ise reddedilmenin hüznü ile kendini meyhaneye atıyor. Cumali ile aynı hüznü yaşayan Yıldız’da evde gözyaşlarını tutamıyor.

Çeto’nun çocukluğu!

Sahile giden Çeto, Mahsun’u denize taş atarken bulunca ona katılıyor. Yalnız geçirdiği çocukluğundan bir hikâyeyi anlatmaya başlayan Çeto’nun sesi titreyip gözleri dolmaya başlıyor. Konuyu kendi ailesine gelince gözyaşlarını tutamayan Çeto, babasının kendisini başkalarına sattığını söylüyor. Çeto kendine yapılan eziyetleri bir bir sayarak bu hale nasıl geldiğini anlatıyor.

Çeto gafil avlandı

Koçovalıların düğünü olduğunu öğrenen Çeto plan yapar ve adamlarını da alarak düğün salonunu basmaya gider.
Çeto’nun düğünü basacağını anlayan Yamaç planı bozar ve Çeto baskın yaparken gafil avlanır.

Etrafa ateş eden Çeto herkesi öldürdüğünü sanır ancak ateş ettiği cansız mankenlerdir.

Yat Baykal’ın çıktı

Çeto’nun kiminle buluştuğunu öğrenmek için Kemal’i gönderen Yamaç aldığı cevap karşısında şoke oldu.
Çeto’nun buluştuğu yat Baykal Bey’in çıktı.