SON TV

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz düet yaptı! Yüzbinler beğendi

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, Samyeli’nin İzmir’deki konserinde düet yaptı.

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz düet yaptı! Yüzbinler beğendi

2019 gündemini en çok meşgul eden aşıklardam Cem Yılmaz ve Defne Samyeli düet yaptı. Düetlerini sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşan Defne Samyeli kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda aşklarını ilan eden ünlü komedyen Cem Yılmaz ve güzel sanatçı Defne Samyeli magazin gündemine bomba gibi oturmuştu.

İki aşık bir süre aşklarını saklamış, ardından el ele birçok fotoğraf vermişti. Kızları Deren ve Derin Talu ile de sık sık göreşen çift, geçtiğimiz günlerde ‘evlendiler mi’ sorularıyla magazin gündemine düşmüştü.

Bugün ise güzel sanatçı Defne Samyeli Instagram hesabı üzerinden bir düet paylaştı. Kısa süreli görünen bu düet sevgilisi Cem Yılmaz ile birlikte…

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Defne Samyeli (@defnesamyeli) on

İzmir’de sahne alan Defne Samyeli Tuana Büyükçınar imzalı elbisesiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Bir süre sonra sevgilisi Cem Yılmaz ile sahnesini paylaşan Samyeli, Yılmaz ile bir düet yaptı. Bu andan çok kısa bir süreyi de sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. Kısa sürede büyük beğeniler alan Samyeli ve Yılmaz düeti yine çok konuşulmaya başlandı.

Yaş aldıkça güzelleşen Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkının evlilik yolunda ilerlediği iddiaları ise halen çok konuşuluyor.

Videoyu Defne Samyeli’nin güzel kızları Deren ve Derin Talu’da beğendi. Samyeli videoya yorum olarak kalpli bir emoji bıraktı.