SON TV

Defne Samyeli’nin kuru kafalı plaj kıyafeti gündem oldu!

Defne Samyeli, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı kuru kafalı plaj elbisesiyle hayranlarını şaşırttı.

Defne Samyeli’nin kuru kafalı plaj kıyafeti gündem oldu!

Defne Samyeli, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla hayranlarını şaşırttı. İzmir’de bir yatla denize açılan Defne Samyeli, muhteşem fiziğiyle boy gösterirken üzerine giydiği plaj elbisesiyle güldürdü. Kuru kafalardan oluşan desenleriyle takipçilerini şaşırtan Defne Samyeli, güzelliği ve fiziğiyle yine gündem oldu.

Defne Samyeli’nin bu fotoğrafına çok kısa sürede binlerce beğeni geldi. Defne Samyeli’nin fotoğrafını beğenenlerden biri de küçük kızı Derin Talu oldu. Derin Talu küçük yaşına rağmen fiziği ve tarzıyla son zamanlarda sosyal medya üzerinden çok konuşulan isimlerden biri… Henüz 16 yaşında olan Derin Talu ve 22 yaşındaki ablası Deren Talu güzellikleriyle büyülemeye devam ediyor.

Bilindiği gibi Defne Samyeli, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile olan aşkı ile son zamanlarda gündemden bir an olsun düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarına yönelik haberler çıkan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çifti bir video paylaşmış, ayrılık iddialarını gülerek tiye almıştı. Ayrılık iddialarını bu şekilde yalanlayan Defne-Cem çiftinin ne zaman evleneceği ise merak konusu…

DEFNE SAMYELİ KİMDİR?

Defne Samyeli, 17 Mart 1972 tarihinde aslen Malatya’lı bir ailenin ikinci kızı olarak İstanbul’da doğmuştur. Sühan adında bir erkek kardeşi vardır. TRT İstanbul Radyosu’nun çocuk korosuna girdi. Nişantaşı Anadolu Lisesi’ni üçüncülükle bitirdi.

Boğaziçi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde okudu. Ancak yarışmalar ve iş hayatı yüzünden yarım kalan okulundan seneler sonra; yatay geçiş yaptığı iş idaresi bölümünden mezun oldu. 24 Nisan 1991 tarihinde katıldığı Magic Box’ın ya da sonraki adıyla İnter Star’ın güzellik yarışmasında “Türkiye üçüncü güzeli” oldu. Ardından Senegal’deki Avrupa Güzellik Yarışması’nda dördüncü oldu. Ancak yarışmanın birincisi bir nedenle elenir ve Defne Samyeli yine üçüncülük tacını giyer.

İnter Star ekranlarında “Youngstar Galaxy” adlı bir gençlik programı, ardından “Salı Pazarı” adlı program ile ekranlarda olmaya başladı. 1991 yılında Magic Box kanalında Ümit Aktan ile birlikte sunduğu sabah programı “İyi Günler Türkiye” ile daha çok tanındı.

 

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: