SON TV

Demet Akalın konser listesini açıkladı!

Demet Akalın konser listesini açıkladı!

Pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir postla konser listesini açıkladı. Akalın posta yazdığı mesajda “Bir hafta tatilim var. Tam gaz devammmm” yazdı.  Demet Akalın’ın açıkladığı konser listesinde tarihler şu şekilde;

İŞTE KONSER LİSTESİ

2 Eylül Pasha Clup/Bodrum

3 Eylül Alaşehir Üzüm Festivali/ Manisa

5 Eylül Lionel Otel/ İstanbul

8 Eylül Wyndham Otel/ Kocaeli

9 Eylül Man Otobüs/ Ankara

13 Eylül Kınık Belediyesi Festivali/ İzmir

14 Eylül Düğün / Kayseri

23 Eylül Kuş Cenneti Konseri

29 Eylül ModaOl Açılış Konseri/ Bakü

4 Ekim Altın Kabin Müzik Fest (Bade Festival Alanı) / Tekirdağ

Demet Akalın pop müziğinde olduğu kadar Twitter ve Instagram’da da çok sayıda hayrana sahip. Okan Kurt ile evli olan Demet Akalın, Hira adındaki kızının fotoğraflarını sosyal medyasından sıklıkla paylaşarak hayranlarından güzel mesajlar alıyor.

Demet Akalın sosyal medyayı en çok kullanan ve en çok gelen yorumlara cevap yazan ünlülerden biri… Sıklıkla sosyal mesajlar paylaşan Demet Akalın, Twitter üzerinden yazdığı tweetlerde de gündem olmayı başarıyor.

Demet Akalın kimdir?

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli, Gölcük’de doğan şarkıcı Demet Akalın, ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te bitirdi. Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nden mezun oldu.

İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kuran Akalın’ın, o zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin’in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi…

1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk ajansda mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken “hadi bir de şarkı söyliyim” dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye..

ETİKETLER: