SON TV

Demet Özdemir ve Can Yaman O Ses Türkiye’yi coşturdu! Demet Özdemir – Can Yaman O Ses Türkiye performansı izle!

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın dün gece yayınlanan Yılbaşı özel O Ses Türkiye performansı çok beğenildi. Yılbaşı akşamının en çok takip edilen programı olan O Ses Türkiye'de bir çok ünlü canlı performans sergiledi. Erkenci Kuş dizinin sevilen ikilisi Demet Özdemir ve Can Yaman programda gösterdikleri performansla izleyenleri kendine hayran bıraktı. İşte Erkenci Kuş'un güzel çifti Can Yaman ve Demet Özdemir'den 'Gamzelim' performansı..

Demet Özdemir ve Can Yaman O Ses Türkiye’yi coşturdu! Demet Özdemir – Can Yaman O Ses Türkiye performansı izle!

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel bölümünde sahneye çıkan oyuncular; Demet Özdemir ve Can Yaman, Gamzelim şarkısını seslendirdi. Erkenci Kuş dizisinin romantik çifti Demet Özdemir ve Can Yaman, söyledikleri şarkıyla tüm jüriyi ve izleyenleri coşturdu.

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel bölümünde birlikte performans sergileyen Demet Özdemir ve Can Yaman, tüm jüri üyelerini döndürdü. Demet Özdemir ve Can Yaman ikilisini takımlarına dahil etmek isteyen jüri üyeleri kendi aralarında mücadele etti. Beyazıt Öztürk ile Can Yaman arasındaki diyalog izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Demet Özdemir Can Yaman O Ses Türkiye performansı izle! O Ses Türkiye bir çok ünlü ismi evlerimize getirdi.Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı programda Erkenci Kuş dizinin sevilen ikilisi Demet Özdemir ve Can Yaman programda gösterdikleri performansla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Demet Özdemir Can Yaman O Ses Türkiye performansı izle!

Can Yaman kimdir?

İtalyan Lisesi’ni birincilikle bitiren ve ardından hukuk fakültesi mezunu olan Can Yaman, Erkenci Kuş dizisinden canlandırdığı karakterle geniş kitleler tarafından tanındı. Yakışıklı oyuncuya dair bilgi almak isteyen hayranları internette Can Yaman’ın biyografisini sorguluyor. İşte, Can Yaman’a dair merak edilen ayrıntılar…

Can Yaman, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman, ilk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde, liseyi ise İtalya Lisesi’nde okudu. Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika’ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldu.

6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Yaman, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri’nde “Bedir” karakterini canlandırdı. Sinem Kobal’ın hayat verdiği “Sevda” ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan İnadına Aşk’ta Yalın “Aras” rolü ile hayran kitlesini genişletti.

Demet Özdemir kimdir?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde bir kasabada doğmuştur. Bir ablası ve bir abisi vardır. 8abası boşandığından, annesi ve ablası ile beraberİstanbul’a taşınmışlar. Ablası çalışıp onu kolejde okutmuş. Bengü’nün dans kadrosuna girdi, 1,5 yıl orada dans etti. Okulu bırakmak zorunda kaldı. Akşam lisesine devam ederek mezun oldu. Bengü’den ayrıldıktan sonra 2012 – 2013 yıllarında, bir süre Efes Kızları ile dans etti.
Bu arada reklamlarda da oynamaya başladı. 2009yılında Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” Klibinde dansçı kadrosuna oldu. 2012 yılında Pegasus reklamında uçuş hostesi olarak oynadı. Aralık 2013’de Blue Jean Dergisi Takviminde yer aldı.

Lise yıllarında 3 ay dans dersleri aldı. Lise bittikten sonra 2 yıl Şahika Tekand’da tiyatro eğitimi aldı.

2013 yılında “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide oynayarak dizi hayatına başladı. 2014 yılının Nisan ayında Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu “Kurt Seyit ve Şura” dizisine İstanbul dönem projesi kadrosuna Alya rolüyle dahil oldu.

Demet Özdemir, 2014 yılı Haziran’ında Oğuz Çelik’in yönettiği ‘Tut Sözünü’ Sinema Filminde Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Zafer Algözile birlikte rol aldı.

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram’ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe,Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç’tır.

Demet Özdemir, 2015 yılında “Çilek Kokusu” adlı dizide Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Uğur Demirpehlivan, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan, Mine Tugay ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :

2013 – Sana Bir Sır Vereceğim
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2014 – Tut Sözünü
2014 – Kaçak Gelinler
2015 – Çilek Kokusu (Aslı) (TV Dizisi)

TV8 HD

TV8 HD, 1 Eylül 2014’te kurulan, TV8 ile eş zamanlı yayın yapan TV8’in yüksek çözünürlüklü kanalıdır.

18 Şubat 2015 tarihine kadar sadece Digiturk 329. kanaldan izlenebilmekteyken 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, D-Smart 28. kanaldan, Digiturk 328. kanaldan, Filbox 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve Kablo TV 29. kanaldan da izlenebilmektedir.