SON TV

Deren Talu güzelliğiyle yine büyüledi! Sonsuz havuzdaki pozu olay oldu

Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla yine gündem oldu.

Deren Talu güzelliğiyle yine büyüledi! Sonsuz havuzdaki pozu olay oldu

Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla yine olay oldu. Defne Samyeli’nin 22 yaşındaki büyük kızı Deren Talu, tatilden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Deren Talu bu kez paylaştığı fotoğrafta yine mest etti. Güzelliğiyle ve fiziğiyle her zaman gündem olan Deren Talu, sonsuz havuz adı verilen bir havuzda çektirdiği fotoğrafıyla yine gündem oldu.

Deren Talu’nun bu fotoğrafına kısa sürede küçük kardeşi Derin Talu’da aralarında olmak üzere binlerce beğeni yağdı.

Ayrıca Deren Talu geçtiğimiz günlerde paylaştığı Ege Manzarası’ndan bir fotoğraf paylaşmıştı. Paylaşımındaki fotoğraf çeken bir erkeğin kolunun gözükmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Paylaşım sonrası panik olan Deren Talu fotoğrafı anında sildi. Talu’nun paylaşımını kısa sürede silmesi “Aşkını ifşa etti” yorumlarına neden oldu.

İşte Deren Talu’nun hemen sildiği o paylaşım:

BABASINDAN UYARI ALMIŞTI

Deren Talu, daha önce de babası Eren Talu’dan özel hayatını gizli tutması konusunda uyarılar almıştı. Öte yandan Talu’nun bir süredir zengin bir ailenin oğluyla birlikte olduğu iddia ediliyor.

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılının Kasım ayında doğdu. Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Babası aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.

Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı.

ETİKETLER: