SON TV

Deren Talu ve Derin Talu’nun göbek dekolteleri konuşuluyor

Defne Samyeli’nin güzel kızları Deren Talu ve Derin Talu’nun göbek dekolteli fotoğrafları olay oldu. Neredeyse her karelerinde göbek dekoltesi veren kız kardeş herkesi kendine hayran bırakıyor.

Deren Talu ve Derin Talu’nun göbek dekolteleri konuşuluyor

Defne Samyeli ve Eren Talu’nun evliliğinden dünyaya gelen 22 yaşındaki güzel Deren Talu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden her paylaştığo fotoğrafla magazin gündemine oturmayı başarıyor.

Gerek fiziği, gerek güzelliği, gerekse de imajıyla herkesi kendine hayran bırakan genç kız Deren Talu, yaş aldıkça daha da güzelleşen annesi Defne Samyeli’ne benzerliğiyle herkesi şaşırtıyor.

Son zamanlarda podyumlarda boy gösteren Deren Talu gelecekte moda dünyasının önemli modellerinden olacak gibi görünüyor..

Deren Talu Instagrama neredeyse her attığı fotoğrafta göbeği açık bir tarzla çıkıyor karşımıza… Göbek dekoltesini neredeyse her kıyafetinde gösteren Deren Talu, kusursuz fiziğiyle de rakiplerine meydan okuyor.

Henüz 22 yaşında olan güzel Deren Talu’nun gelecekte nasıl bir kariyer planı yapacağı merak konusu…

Bilindiği gibi şu sıralar ünlü komedyen Cem Yılmaz ile dillere destan bir aşk yaşayan anne Defne Samyeli, haber spikerliği ile hafızalara kazındı. Başarılı sunucu Defne Samyeli meslek hayatına birçok dizi sığdırdı. Ayrıca son zamanlarda da şarkılar söyleyen ve albüm çıkaran Defne Samyeli fiziği ve güzelliğiyle olduğu kadar sesiyle de büyülüyor.

View this post on Instagram

here comes the sun

A post shared by Derin Talu (@derintalu) on

Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu da henüz 16 yaşındı… 2003 doğumlu Derin Talu da ablası gibi göbek dekoltesi verdiği fotoğrafları çok seviyor. Genç kız paylaştığı her fotoğrafla haber olurken ablası ve annesi gibi geleceğinin modellik anlamında çok parlak olduğu görülüyor.

 

ETİKETLER: