SON TV

Deren Talu’nun dantel elbisesi olay oldu! Fiziği şoke etti

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla yine mest etti. Deren Talu bu kez dantel elbisesiyle görenleri şoke etti.

Deren Talu’nun dantel elbisesi olay oldu! Fiziği şoke etti

Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla yine olay oldu. Deren Talu, dantel elbisesiyle dakikalar içinde beğeni yağmuruna tutuldu. Deren Talu, fiziği ve güzelliğiyle büyülerken dantel elbisesinin güzelliği de göz kamaştırdı. Deren Talu bikinisinin üzerine giydiği dantel elbisesiyle mest etti.

Annesi Defne Samyeli ve kardeşi Derin Talu ile birlikte tatilde olan Deren Talu plajda çekildiği bu fotoğrafıyla yine olay oldu. Deren Talu’nun güzelliği yine çok konuşulacak. Henüz 23 yaşında olan güzel model, şimdiden onlarca teklif alıyor. Annesi gibi güzelliği ve fiziğiyle ön planda olan Deren Talu, Defne Samyeli’ne benzerliğiyle de çok dikkat çekiyor.

1996 yılında dünyaya gelen Deren Talu, Defne Samyeli ve Eren Talu’nun evliliğinden olan ilk çocuk. Deren Talu’nun 2003 yılında doğan bir de Derin Talu adında bir kız kardeşi var. Deren ve Derin Talu son zamanlarda sosyal medya üzerinden paylaştıkları her fotoğrafla olay olmaya devam ediyor.

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılının Kasım ayında doğdu. Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Babası aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.

Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı.

Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.

1/5 (1 Review)
ETİKETLER: